iPod nano 2G (Product) RED – nowy w kolekcji

Moja kolekcja czerwonych iPodów zaczyna być kompletna. Na początku miesiąca udało mi się kupić czerwonego Nano 3G, a chwilę później wypatrzyłem na eBay i kupiłem ten na którym zależało mi najbardziej czyli iPod nano 2G (Product) RED.  Nano 2G to był pierwszy iPod wykonany w ramach akcji Product (RED). Brakuje mi więc w kolekcji jedynie czerwonej wersji Nano 5G, na szczęście o nią nie powinno być trudno.

Odcień czerwonego koloru na Nano 2G jest taki jak powinien być czyli soczysty. Prawie dokładnie taki sam jak na Nano 4G, 5G i 6G. Taki kolor podoba mi się dużo bardziej niż czerwony wpadający w bordo z Nano 3G. Ten konkretny model o pojemności 4GB jest w całkiem dobrym stanie, nie licząc grawerki, którą ktoś próbował z marnym skutkiem usunąć z tyłu iPoda. Sprzętowo też jest w dobrej kondycji, kółeczko działa sprawnie, a bateria długo trzyma. Co ciekawe był w nim zainstalowany firmware 1.1.1 czyli pochodzący z 2006 roku, aktualna wersja to 1.1.3, która pojawiła się w połowie 2007 roku. Jako śmieszną ciekawostkę można dodać, że iPod był zapakowany w kompletne, niezniszczone i datowane na 11 listopada 2011 roku wydanie gazetki Technique. Jest to gazeta wydawana przez uczelnię Georgia Tech.


 

11 Comments

 1. Czarny działa mi od nowości do dziś :) Używam go codziennie. 

 2. No strasznie wyglada ten czerwien – to jak rozowy :)

  No ale nie bede dyskutowal na temat czyis upodoban kolorystycznych

  Co do tej profanacji nieudolnej wydrapania grawerki – ja bym teraz wydarpal idealny prostokat tam tak by byl srebny – lepiej by wygladal sprzet – ew. Pozniej bym jakims permament marker czerwonym przymalowal – byloby gites

 3. No on nie jest różowy, trochę przekłamane są kolory. Najbliższy prawdy jest na trzecim zdjęciu.

 4. …czyichs….kolego…

 5. mam gdzies pl gramatyke – przyczepienie sie do mojej tresci merytorycznej bylo zbyt trudne i skomplikowana dla ciebie?

 6. Norbiego ty zbierasz wszystkie produkty RED czy tylko iPod’y?.

 7. Tak jest. Pieprzyć gramatykę, rylcem wydrapać i zamalować „permament markerem”!!!

 8. Tylko iPody i nie tylko RED. Wiem, że „redów” jest znacznie wiecej. 

 9. A co jest jeszcze „RED” oprócz iPodówbi Smart Cover’ów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *