iPod nano 4G Elton John AIDS Foundation Edition

ejaf-starburst-ipods1Edycji specjalnych iPodów wydanych przez Apple jest bardzo mało, za to sporo jest różnych edycji iPodów przerabianych przez różne firmy. Zazwyczaj o nich nie piszę, ale wersja wydana przez Elton John AIDS Foundation jest bardzo ciekawa.
Po pierwsze bo Elton John AIDS Foundation to jedna z najważniejszych na świecie organizacji non-profit zajmująca się walką z AIDS.
Po drugie ten iPod wygląda bardzo ładnie. Zbudowany jest na bazie iPoda nano 4G ale na przedniej ściance posiada 250 kryształów Swarovskiego. Zaś na tylnej ściance znajdziemy laserowo wygrawerowany podpis Eltona Johna oraz logo EJAF. Dostępny jest we wszystkich dziewięciu kolorach.
Dodatkowo w pamięci iPoda znajdziemy album Eltona zatytułowany Rocket Man – The Definitive Hits.
Jeśli byście chcieli go mieć to radze się spieszyć bo dostępny jest tylko w ilości 100 sztuk z każdego koloru.
Cena za wersję 8GB to około 2000,00 zł a za wersję 16 GB 2250,00 zł. Z tej ceny na cele statutowe fundacji zostanie przekazane 12,5%. Do nabycia na www.ejaf.com.

  • mambis

    Ciekawe czy i w tego zainwestujesz Norbi? :)

  • Nathan_Grawesh

    Nieco ponad 10% ceny za lans, że jest się tak dobrodusznym i wspiera się walkę z AIDS, jednocześnie płacąc 70% za coś tak bezużytecznego jak ozdobne kryształki to chyba troszke hipokryzja.