iPod nano 4G potrafi zamienić kanał prawy z lewym.

Na forum iLounge można znaleźć opis bardzo ciekawego błędu w iPodzie nano 4G. Jeśli iPod jest w stanie uśpienia i wybudzimy go przez włożenie słuchawek to zamienione będą ze sobą kanały lewy i prawy.
Wyjęcie słuchawek i ponowne włożenie ich przywróci normalne działanie iPoda.
Naprawdę ciekawy błąd :) u mnie występuje na najnowszej wersji oprogramowania czyli 1.0.2.

 • Seraph

  A ja tak z innej beczki powiem że Apple Polska robi ludzi w wała…
  Generalnie oficjalna cena iPoda Touch 2g wynosiła 1399pln. I tak faktycznie było, tylko że przez ten czas jak nie było ich fizycznie w iSpotach. 32 nie było wcale, 16 w Arkadii były dwie sztuki. I jak tylko przyszła dostawa, to cena podskoczyła o 50pln, czyli za 32Gb trzeba zapłacić 1449pln… A cennik nie zmienił się wcześniej, bo chodziłem co 2 dni i do Arkadii i do Złotych żeby go wkońcu upolować. Uważam, że to jest bardzo nie wporządku w stosunku do klientów…

 • bobbycarrot

  Na Twoim miejscu zakupil bym iPoda w USA. Cena nizsza, gwarancja caloswiatowa i czekasz na niego maks. 10 dni. Mozesz wybrac jakas z firm, ktore sie zajmuja przesylka (np. http://www.shipito.pl).

 • Pingback: iPod nano 4G myli prawy i lewy kanał - Applemania.pl

 • Pati

  Nie zauważyłam tego błędu w IPod nano 4g, ale mam pytanie w związku z jego baterią. Martwię się o jej krótki czas działania. Bardzo szybko wskaźnik mi maleje i nie wiem co zrobić. Ma ktoś jakiś pomysł co może być tego przyczyną. iPod nano 4g mam od kilku dni.

 • Martyna

  mam iPoda nano 8gb 4 generacji i taki błąd nie występuje, próbowałam już. A codo kupowania ipodów za granicą to się zgadzam ;) sama mojego kupiłam w UK, gdzie mieszkam.