iPod nano 7G – soft w wersji 1.0.2

iPod nano 7G - soft w wersji 1.0.2iPod nano 7 generacji dostał dziś nowy soft w wersji  1.0.2. Oficjalna lista zmian wygląda następująco:

• Obsługa korekcji dźwięku oraz mikrofonu w słuchawkach dousznych Apple
• Poprawki działania Bluetooth

Sam więcej zmian nie zauważyłem, powiem więcej u mnie mikrofon w słuchawkach dousznych działał już na poprzedniej wersji. Wiem też, że cały wpis to mało istotna wiadomość, ale musiałem o tym napisać bo bardzo lubię aktualizacje softu w iPodach ;). Czasem nawet podłączam te stare, mające po 5 lat i sprawdzam czy jakiś nie dostał nowego softu.

4 Comments

  1. Mogliby dać aktualizację do shuffle 3gen, aby dała wsparcie dla Earpods, o ile jest to możliwe.

  2. Tez uwielbiam update firmware – robie go nawet ciagle w TV, drkarce, a o takich oczywistych rzeczach jak update firmware jak smartphone to wogole nie wspominam

    Najbardziej rozczarowujace zawsze jest jak jakis update wnosi jaka niepotrzebna bzdure, jakies niepoptrzebne dodatki – np. w Apple TV dodano mozliwosc…. ustawien ikonek – WOW, jakby dali mozliwosc instalacji programow z AppStore TO BY BYLO COS – i na takie update wyczekuje a nie jakies bzdury

  3. Ach, jakie szczęście, tańczę i śpiewam na chwałę Pana (Jobsa) jak Dawid przed Arką. Nigdy bym się nie spodziewał, że Apple uczyni mnie człowiekiem tak szczęśliwym i to za tak newielkie pieniądze.
    Chwalmy Pana i Jego dzieło!

  4. Uwazaj bo zginiesz smiercia meczenska:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *