iSpot podwaja przyjemności … pojemności

iSpot podwaja przyjemności2Jutro iSpot otwiera swój nowy salon w Warszawie, w domach centrum, czyli blisko redakcji iMagazine. Jeśli planujecie zakup iPada to właśnie jutro będzie ku temu najlepszy moment. W dniu otwarcia nowego tego salonu we wszystkich innych salonach (w tym też) w Polsce będzie można nabyć iPada 64 GB w cenie 32 GB.​​ To dobra oferta. Będę na otwarciu salonu więc to również dobra okazja aby się spotkać. 

17 Comments

 1. to nie jest dobra oferta. za 3 miesiące będzie przecież nowy. lepszy model. ;)

 2. Nawet wcześniej, bo góra za 2 miesiące.

 3. dla kogoś to chce kupić teraz jest dobra – zawsze będzie ileś tam do nowego modelu

 4. no jasne, trochę się nabijam. ;)
  choć z drugiej strony ciekaw jestem, na jak długo przed premierą nowego modelu sklepy odczuwają spadek popytu.
  Inne firmy rozwiązują ten problem za pomocą obniżek cen, apple na to nie pozwala.
  ale oni mogą sobie na to pozwolić. trzymają za pysk praktycznie cały retail.

 5. Łał to bardzo dobra oferta.
  Stary iPad sprzed roku w końcu doczeka się obniżki… i to sporej.

  Pazerna konkurencja nie robi takich promocji.

 6. iSpotkałem się z brakiem towaru ;) Znajomy chciał kupić Air’a 13 wersję z i7 i 8GB Ramu, oczywiście brak :] Ja Fitbit Flex… Super wybór kolorów, szary i czarny… Podziękowałem… Brawo. Otwarcie bez zaopatrzenia, super.

 7. mało sensowną konfigurację znajomy sobie wymyslił, więc nie jest dla mnie dziwne, że akurat takiej nie mieli od ręki

 8. Jak mało sensowna i co sobie takiego wymyślił? Miał od ręki brać i5 i 4GB? Przecież to do niczego się nie nadaje… Nic nie wymyślił, podstawowa konfiguracja… 4GB ramu jak nie możesz go rozszerzyć? 8 to minimum.

 9. najlepiej o c2d poprosić,co?

 10. nie widzę w „podstawowych konfiguracjach” Air’a i7-ki, 8GB też nie jest „minimum” więc nie pisz bzdur kolego

 11. Ja widzę w konfiguracji produktu, nie wmówisz mi że to jest na „specjalne” zamówienie i składają to dla danego klienta… ;) 8GB w obecnych czasach to minimum. Bzdurą jest to że w nowo otwartym salonie nie ma pełnej oferty towaru. Jak nie chcą zarabiać to ich sprawa. Jak ma sobie ktoś tam ram dołożyć, wymienić cała płytę główną w serwisie?;)

 12. koleżanko niewiem jak Ty al eja wole mieć od nowości 8gb ramu niż później wymieniać płytę główną bo w nowych MB nie da się dolozyć ramu jak kiedyś nie mówiąc nic o tym ż ena 4gb to nawet youtube full hd się tnie

 13. zgadzam się, że 8GB RAMu jest obecnie opcją zdecydowanie wartą dokupienia, ale troszkę szybszy procesor serii i7 za ponad 6 stówek już taką dla mnie nie jest (szczególnie w Air). Dlatego uważam, że wersja Air z i7 jest mało sensowne (celowo nie określiłam ją jako całkowicie bezsensowna) i jako taka może nie być zawsze i wszędzie dostępna od ręki – nie uważam, by był to powód do użalania się na forum publicznym

 14. Jeżeli jest otwarcie jakiegoś salonu to logiczne jest że powinno być trochę więcej dostępnych konfiguracji sprzętu, wiadomo że przyjedzie trochę ludzi z różnymi potrzebami. Jak jest promocja 10% to się też opłaca. Ja zawsze z iSpotów byłem zadowolony, sporo sprzętu tam kupowałem od ręki ale dzisiaj dali ciała. Pamiętajmy że to otwarcie, innego dnia nikt nie miałby pretensji, może zabraknąć logiczna sprawa…

 15. iPad ktorej generacji?

 16. Co do Fitbit Flex to należało by sprawdzić w iCorner czy są dostępne inne kolory. Ich właściciel (Alstor Sp. j.) jest dystrybutorem.

  Jeśli chodzi o komputer to czy tego chcesz czy nie, konfiguracja z procesorem i7 to CTO i rzadko się zdarza, by któryś z reselerów miał ją od ręki, a jeśli już to dlatego, że któryś z Klientów zrezygnował z zakupu i została.

  A jeśli chodzi o tę konkretną sytuację to moim zdaniem, celowo jej nie było na stanie na otwarciu nowego salonu iSpot. Zwyczajnie nie opłaca się sprzedawać konfiguracji CTO ze zniżką 10%.

 17. Dziękuje za namiar na Flexa, zobaczę, wczoraj znalazłem też inne miejsce z wyborem kolorów :)
  Co do wczorajszego iSpota z tego co widziałem kilka osób też nie dostała kilku rzeczy, np. iPhona 5s silver. W tym co piszesz masz dużo racji ale spotykałem się z tym że były takie modele na stanie, znajomi kupowali od ręki i to właśnie w iSpotach bez wcześniejszego zamówienia. Możliwe że zostały po kimś kto nie odebrał albo ściągnęli po prostu żeby mieć, aż tak dużo tych konfiguracji nie ma. Duży plus dla iSpota bo się odezwali do znajomego i może się jednak z tą zniżką da załatwić ;) Czasami trzeba trochę ponarzekać żeby swoje wywalczyć ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *