iTunes 11.3 z iTunes Extras

iTunes 11.3 z iTunes ExtrasCzwartkowy (nie wiem czemu chciałem napisać sobotni) wieczór to aktualizacja iTunes do wersji 11.3. Oficjalna lista zmian prezentuje się następująco:

iTunes 11.3 zawiera nowe iTunes Extras dla filmów HD. iTunes Extras mogą zawierać materiały wideo „zza kulis”, krótkie filmy, galerie obrazków w wysokiej rozdzielczości, komentarze reżyserów, sceny itd. iTunes Extras można teraz oglądać również na Apple TV z uaktualnieniem oprogramowania 6.2, a jesienią będą dostępne dla systemu iOS 8.
Nowe iTunes Extras będą automatycznie dodawane do Twoich kupionych wcześniej filmów HD w miarę udostępniania – bez dodatkowych opłat.

Niestety w Polsce nie ma dostępnej usługi iTunes in the Cloud dla filmów, więc nie damy rady ich pobrać jeszcze raz za darmo wraz z dodatkowymi materiałami. Taki mamy iTunes.

3 Comments

  1. Mam pytanie czy na Macu mogę zainstalować wcześniejszą wersję iTunes ? Brakuje mi cover flow a przede wszystkim tego gdy wpisywało sie w oknie szukaj z każdą kolejną literą zostawało coraz mniej utworów do wyboru. I czy ktoś pamięta oznaczenie takiej wersji ?

  2. ma ktoś pomysł jak rozwiązać problem z aktualizacją iTunes na macu z Mavericks ? iTunes po ostatniej aktualizacji Safari wywalił mi się i pokazywał się komunikat, że trzeba przeinstalować. Zrobiłem to z instalki dmg najnowszej wersji iTunes i niestety staje przy przenoszeniu danych we właściwe miejsca i stoi tak bez efektu. Aktualizacja z AppStore do 11.3 także się zawiesza i nie mam już pomysłów co może być nie tak. Dzięki za pomoc.

  3. Mi brakuje tworzenia katalogów na filmy prywatne itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *