iTunes 8 odporne na wgrywanie softu złamanego metodą „Pwnage”

[singlepic=1300,267,200,,right]Apple tak  zabezpieczyło najnowsza wersję iTunes 8 aby nie dało się jej wykorzystywać do wgrywania złamanego oprogramowania za pomocą PwnageTool. iPhone Dev Team obiecuje jednak, że w przyszłym tygodniu wypuszczą poprawki do swoich programów które będą rozwiązywały ten problem.
Urządzenia wcześniej złamane za pomocą PwnageTool bez problemy synchronizują się z najnowszą wersją iTunes. Problem może się jednak pojawić przy wgrywaniu oryginalnej wersji softu 2.1 do urządzenia posiadającego złamany firmware.

 • hmmm

  nie kumam tego posta przeciesz po update do itunes 8 nadal wszystko swietnie sie synchronizuje, aplikacje z apple store jak i te inne! wiec co niby apple mialo zalatac w itunes 8 skoro wszystko dziala?

 • Igor

  To może przeczytaj jeszcze raz na spokojnie… Nie wgrasz złamanego oprogramowania (firmware’u) używając iTunes 8

 • http://zwierzak.jogger.pl/ zwierzak

  Czytaj ze zrozumieniem. Autor napisał, że iTunes w większości wypadków działa poprawnie, jedynym problemem jest aktualizowanie oprogramowanie.

 • hmmm

  aa no fakt;) to teraz mam takie pytanie mam przygotowane zlamane oprogramowanie zrobione na maku czy moge je wgrac przez zwykly komputer klasy pc, ( bo tam mam stara wersje itunes jeszcze)?

 • Marucins

  Aplikacja iTunes 8 krzyknie że masz soft lewy (jeśli podpinasz urządzenie) ale nei stwarza problemu z obsługa urządzenia.

  Jak na razie lepiej zostać przy 7.7 i czekać na wydanie 2.1 po czym czekać na jego odblokowanie (wtedy przekonamy sie czy będzie wgrywany przy pomocy 7.7 czy tez 8)

 • anonymous

  Ja zaktualizowałem do wersji 8, a złamany soft wgrywam poprzez Applowskie iPhone Configuration Utility :D

 • tomczak

  ooo, a jak z poziomu tego programu ”iPhone Configuration Utility” wgrac soft?

 • emo9

  A ja na Windzie zaktualizowałem iTunes do wersji 8, a potem mojego iPoda touch z wersji 2.0.2 pwned zaktualizowałem normalnie do 2.1 przez iTunes [oczywiście Cydia i installer zniknęły, ale w cydi nic nie ma a installer jest beta i tez prawie pusty więc nie opyla się ich mieć]

 • jackson

  w Cydii jest SSH, ktore jest niezbedne do wgrywania scrackowanych IPA :P

 • Czipek

  Potrzebuje pomocy!!
  Mam Iphona 3G 16 GB, itunes 7.
  Nie moge wgrać żadnego programu na iphona, ponieważ itunes nie pozwala mi synchronizować programów, jaka jest tego przyczyna. Proszę o pomoc!!

 • anonymous

  Sorki, nie poprzez iPhone Configuration Utility, tylko przez xCode, tam jest możliwość wgrywania softu.

 • Czipek

  Potrzebuje pomocy!!
  Mam Iphona 3G 16 GB soft 2,0,2, itunes 7. jestem zarejestrowanu na itunes. programy ktore chce wgrac tez sa z itunes
  Nie moge wgrać żadnego programu na iphona, ponieważ itunes nie pozwala mi synchronizować programów, jaka jest tego przyczyna. Proszę o pomoc!! Błagam o pomoc!!!

  Proszę nie usuwajcię tego wpisu. już nie spamuje. Przepraszam, ake naprawde mam problem.

 • pr

  nadal spamujesz
  za malo informacji o twoim iphone
  wejdz na forum myapple.pl moze cos znajdziesz

 • Marucins

  Panowie wstrzymajcie się z iTunes 8

  może powodować BSoD przy podłączeniu iPhone (wyjście to reinstalacja na 7.7)

  “I was able to stop the BSOD’s from happening on my Vista 32 bit desktop and keep itunes 8. If you have a machine running the latest version of iTunes 7 (on Vista), just copy the usbaapl.sys from system32\drivers to the same location on your desktop. You may have/want to rename the current uasaapl.sys on your machine first. But after I did that I was able to reinstall iTunes 8 and synchronize my iPhone without any BSOD’s.”

  Wstrzymajcie sie.

 • Pingback: blog.fotogenia.info » iPhone 2.1

 • Czipek

  Potrzebuje pomocy!!
  Mam Iphona 3G 16 GB, sim-lock Orange, soft 2,0,2, itunes 8, Windows XP SP2 jestem zarejestrowanu na itunes. programy ktore chce wgrac tez sa z itunes
  Nie moge wgrać żadnego programu na iphona, ponieważ itunes nie pozwala mi synchronizować programów, jaka jest tego przyczyna. Błagam o pomoc!!! Moj e mail to czipek@gmail.com

  naprawdę proszę o pomoc!!! proszę o nie usuwanie tego komentarza.

 • HelpMe

  Potzrebuje pomocy!
  Zastanawiam sie nad kupnem Ipoda, ale zastanawiam sie nad tym, ktorego kupic, 1G czy 2G. Chcialbym sie dowiedziec od osob, ktore posiadaja Ioda (badz wiedza duzo na ten temat) czym sie rozni 1G od 2G? Oraz ktory jest lepszy i dlaczego?
  Z gory dziekuje za odpowiedzi oraz za pomoc.
  Pozdrawiam

 • Don

  Polecam program Scharepod do wgrywania muzyki, jest mały, prosty i niezawodny

 • HELLLLLP

  hej mam problem prosze help chcialem zrobic jailbreaka pod software 3.1.2 ipod touch 2g kliknolem w itunes shift + przywroc wszystko bylo ok ipoda sformatowalo ale gdy juz zaczynal wgrywac sie soft to wyskoczyl jakis tam blad a teraz nan top jak wlacze ipoda to widze kabelek strzalka itunes na wyswietlaczu .
  itunes nie widzi mi ipoda jak mam wgrac softa blagam o pomoc i szybka odpowiedz

 • Marucins

  Do TEGO JAKIEGOŚ tam powyżej.

  Nie ma jakiś błąd konkretna informacja wyskoczyła, było trzeba to napisać. Wprowadź ipod,a w tryb DFU i zacznij wgrywać raz jeszcze.

 • HELLLLLP

  juz sam sobie poradzilem napisze jak ja to zrobilem dziala pod kazdego softa wprowadz ipoda iphonea w tryb dfu uruchom itunes shift + przywroc jak pojawi wam sie bialy ekran to alt ctrl delte zakoncz proces itunesa uruchom ponownie itunes i zacznij instalowac nowego softa ;) 0 bledow

  ale w zamian za to chcial bym wam zebyscie mi pomogli dorwac dobre dzialajace REPO abym mog pobrac z cydii safari download manager