iWatch w Egipcie już jest ;) – w Grecji też

iwatchJak to napisał do mnie Adrian Barylski – „iWatch – jeszcze nie powstał a w egipcie już mają :)”. Zdjęcia są oczywiście weekendowym tematem do pośmiania, ale widać, że zegarek Apple będzie popularny skoro już jest podrabiany. Jak napisałem zdjęcia to tylko śmieszny żart, ale jeszcze śmieszniejsze jest to co usłyszałem w piątek o smart zegarku Samsunga – żeby nie było, mocno na niego czekam – podobno potrafi on działać na baterii jedynie 10 godzin. Zegarek … 10 godzin na bateriach … to dopiero jest śmieszne.

PS. Kiedyś napisałem jak Apple może tanio i szybko stworzyć świetny iZegarek – zapraszam do przeczytania.

Mały update od Matteusza Ludanski – w Grecji też już jest iWatch – trochę inny model ale też z „Touch Screen”:)

iwatch-grecja

21 Comments

 1. Hehe szacun :)

 2. Zegarek samsunga to jakaś porażka xD

 3. a widziałeś go już?

 4. Ten zegarek całkiem nieźle pasuje do iOS7 i różowego iPhona. ;)

 5. Tomek Przewłocki

  Brakuje gradientu :(

 6. Norbi, będziesz się hehać jak Apple da zegara. Zobaczymy ile on będzie ciągnąć na jednym ładowaniu. Obstawiam max 18-24 h. Raki sam bezsens jak w przypadku Samsunga.

 7. Jesli bedzie działał poniżej 24 h to uznam go za bezużytecznego

 8. Jaka cena tego „cacka”? :)

 9. Ale i tak kupisz :)

 10. a ja obstawiam, że zegarek od Apple będzie czymś w rodzaju appcessory do iPhone’a/iPada/iPoda, a nie osobnym sprzętem jak u np. Samsunga, a bateria będzie trzymać jakieś 24-48 h

 11. pewnie tak – ale tylko po to aby hejtować

 12. warto jest się zainteresować czym,na temat czego chcemy się wypowiadać ;) zegarek od Samsunga,jak i zegarek od Sony to też takie „appcessory” tylko dające możliwość połączenia również z telefonami innych producentów.. przynajmniej jeżeli chodzi o Sony,a przypuszczam że podobnie będzie z samsungiem,a wnioskuje to na podstawie wycieku Gear manager (aplikacja na telefon do obsługi zegarka) Który zegarek jest lepszy? nie wiem,bo wole tradycyjne zegarki automatyczne i to nie jest produkt dla mnie,ale jak każda osoba,która interesuje się nowościami zainteresowałem się i tym… Nie wiem po co filozofować na tematy o których nie mamy pojęcia i wypowiedzi typu „zegarek samsunga,to jakaś porażka” nie mając go w reku,nie widząc go,czy nawet nie czytając recenzji (bo jeszcze oficjalnie nie został zaprezentowany) to jest dopiero PORAŻKA .. Kompletnie nie rozumiem hejterów i nie wiem z czego wynika ich głupota.. spoko,każdy ma jakieś swoje upodobania/preferencje itd. ale może nie warto skreślać czegoś czego jeszcze nie ma na rynku,tylko dlatego,że będzie tam napis „samsung” ..tak samo w druga stronę to działa ;) Być może zegarek od APPLE będzie świetny,piękny i w ogóle,a być może będzie beznadziejny,tego też nie wiemy… na zakończenie.. Gimbusy,wszędzie gimbusy ;)

  P.S @Domal do Ciebie to tylko ta pierwsza część wypowiedzi,żeby było jasne;)

 13. Ja nie mówię, że będzie porażka itp. Po prostu śmieszne dla mnie będzie jeśli zegarek będzie działał 10 godzin na baterii. Oczywiście najbardziej lubię zegarki mechaniczne – ale każde mnie kręcą.

 14. „Porażka” była odniesieniem do komentarza „mr_pit” , a nie do Twojego wpisu:) a co do 10 godzin pracy na baterii ,to posiadanie takiego „zegarka” mija się z celem…

 15. Jeżeli zrobią kolorowy dotykowy wyświetlacz to będzie działać max z 2-3 dni na baterii, niestety nie ma technologicznej możliwości na więcej..

 16. Grzegorz Stępień

  Na zaufanie producenci pracują latami. Siłę marki buduje się mozolnie. Nagrodą jest później opinia konsumenta, który już przed prezentacją wie, że może spodziewać się hitu, dopracowanego produktu. Przed otwarciem Coca-Coli wiem, że będzie mi bardziej smakować niż Cola Tanio i Pewnie. ;-) Działa to też w drugą stronę. Jeśli wszystkie dotychczasowe produkty Samsunga mi się nie podobały to pewnie i ten nadchodzący też mi się nie spodoba.

 17. Ale to czy Ci się coś podoba,czy też nie to zupełnie coś innego. OK,nie podobają Ci się produkty Samsunga-spoko,jeden woli Mercedesa inny BMW,a jeszcze ktoś inny Audi,ja to rozumiem,ale pewnie są jakieś elementy w samsungu,które chciałbyś mieć w Apple,ale nie o tym mowa… tylko wydawanie wyroku na coś czego jeszcze nie ma i nazywanie tego porażka,to chyba mała kpina.. Apple ma swoja filozofie,Samsung swoja i bardzo dobrze… dzięki temu każdy z nas może wybrać dla siebie coś co mu odpowiada:) nie lubię tylko atakowania się wzajemnie… bo to już zakrawa na coś na wzór rasizmu technologicznego:D

 18. A czy to ważne, toż to Samsung.

 19. Ale skoro będziesz go miał to nie możesz być hejter.

 20. Jeszcze nikt nie widział a już szerzy się nienawiść. Osobiście posiadam Samsunga S4 ale byłem wierny apple przez 5 lat, lecz potrzebowałem większego wyświetlacza, bo niekoniecznie zawsze mam miejsce na dwa urządzenia (czyt. Iphone, iPad). To co jest na zdjęciu wyżej to tylko egzemplarz dla developerów, jedyne co zostanie to wyświetlacz. Czekamy na nowe iPhony:) Bo android to nie najlepszy system się okazało ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *