Jailbreak iOS 5.1.1

Jak mogliście przeczytać w poprzednim wpisie, wydany dzisiaj … wczoraj iOS 5.1.1 jest możliwy do wprowadzenia w tryb Jailbreaku na uwięzi. Oczywiście dotyczy to tylkon iPhone 4 i 3GS, iPad 1, iPod touch 3G i 4G i można tego dokonać za pomocą Redsn0w. Wystarczy w procesie Jailbreaku wybrać opcją ręcznego podstawiania pliku z softem. Więcej tłumaczył nie będę bo jak ktoś się na to decyduje to wie jak to robić, a zresztą pewnie jutro lub pojutrze pojawi się zaktualizowana pod iOS 5.1.1 nowa wersja Redsn0w.

To dobra i ciekawa informacja ale jeszcze ciekawsze jest zdjęcie wrzucone dziś na Twittera przez jednego z hakerów z Jailbreakowej sceny i0n1c. Na zdjęciu widać iPada trzeciej generacji (!)z działającą Cydią pod systemem iOS 5.1.1. Niestety i0n1c nie pisze nic więcej, nie wiadomo czy to JB trwały czy na uwięzi i czy planuje on wydać jakieś narzędzie do JB. Nie mamy też żadnych wiadomości od Pod2g na temat tego czy iOS 5.1.1 łata luki użyte przez niego w niewydanym jeszcze narzędziu do trwałego JB iOS 5.1.1.

22 Comments

 1. Śledzę jego profil na twitterze i z tego co mi wiadomo na razie nie chce wydać narzędzia, czy też exploitu. Jego wola, ja nadal siedzę na 5.0.1 na iP4S, mam SHSH, chętnie zrobiłbym restore, ale czekam aż będzie możliwość downgrade urządzeń z A5.

 2. To na 4S jeszcze pewnie poczekamy…

 3.  Comex czy jak mu tak świetnie spisuje się. Nowy ajFon zanim doczeka się JB minie pół roku, a drugie tyle aby był to JB nie na uwięzi.

 4. Pociesze cie… Nie jesteś sam… :/

 5. Dokładnie.. nie będziesz czekał sam :)
  Ja już czekam na JB nowego iPada i 4S…. lipa.. :)

 6. Czekanie, czekanie i jeszcze raz czekanie. Trzeba być dobrej myśli – może niebawem wyjdzie JB na iP4S :)

 7.  Nie wiem :(

 8.  To na 4S jeszcze pewnie poczekamy…

 9.  No dobra… ale jak to się ma do tego…  http://goo.gl/mBpj4

 10.  Próbował ktoś ?

 11.  Nie ma żadnego JB dla 4s i iPada3 na 5.1 :/

 12. To jest fake. Nie ma jailbreak na iP4S – trzeba czekać. Nawet na screenach jest iPhone 4 :). Jeśli masz odwagę sprawdź może się uda, ale raczej w to wątpie – jak narazie brak JB na iP4S niestety

 13. Kurde, najpoważniejszy dużo problem w cydia:((

 14. Problem w tym, że @i0n1c od dawna jest znany z tego, że jest dobry w tym co robi ale nie pomaga w żaden sposób osobom które tworzą publiczne narzędzia do jailbreaku.

 15. siema moze mi ktos pomoc za kazdym razem kiedy probuje zrobic JB na iphonie 3gs po wprowadzeniu w tryb DFU zaczyna wczytywac i po chwili exploit failed

 16. Idiotyczne ze strony apple, ze nie zezwala na instalacje oprogramowania spoza app store. Jakby tak maki sprzedawali ciekawe jakby im sprzedaz spadla.

 17. iOS 5.1.1 Untethered Jailbreak http://pwn-devteam.com

 18. te, admin000, jak taki mundry jesteś to ściągnij stamtąd cokolwiek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *