Jeden lipiec, dwa wydania iMagazine

Ostatnio wokoło Apple dzieje się tak dużo, że jeden numer iMagazine miesięcznie to za mało. W tym miesiącu wydaliśmy więc dla Was dwa numery. Pierwszy to numer regularny, gdzie ze swojej strony polecam Lifestyle MacUsera, test baterii Mophie dla iPhone 6, test odtwarzacza muzycznego z wysokiej półki czyli Teac HA-P90SD oraz porównanie trzech najlepszych podstawek dla Apple Watch. W drugim numerze poświeconym nowościom po WWDC znajdziecie mój tekst na temat Apple watchOS 2. Oprócz tego kilka fajnych spojrzeń na Apple Music, mega dużo felietonów i dużo wszystkiego bo oba numery iMagazine to ponad 200 stron. Powiedźcie mi, że wakacje to sezon ogórkowy :)

Aby pobrać najnowszy numer magazynu iMagazine, musisz być zapisany do naszego newslettera. Zachęcam też  wszystkich do pobrania naszej nowej aplikacji z App Store, jeśli aplikacja się Wam podoba to zostawcie w AppStore jakąś dobrą ocenę :) Miłego czytania.

 • Marucins

  Czy Apple Music pozwala ściągać utwory czy to na iZabawkę albo na komputer?

 • Bart

  Pytam serio bo nie wiem – kiedy jest ten sezon ogorkowy, a w pl nie bylo sie jakos pare lat

 • Bart

  nie ma czegos takie go jako komputer – jest tylko iKomputer :-]

 • http://www.ipod.info.pl/ Norbert Cała
 • GlupiPolakZa600złNieToCoUK

  ……. zdradze Ci tajemnice „iż” Wy Tam „wiara w UK” też macie sezon ogórkowy… i nie tylko Wy go macie,ale jest on na całym świecie… to okres w którym nic się nie dzieje… ot nazwa „Sezon ogórkowy”

 • Bart

  Mi chodzi o SEZON OGORKOWY a NIE „””sezon ogorkowy”””” :/

 • Andrzej

  O Apple Music (zgadzam się w 100%): „Apple Music is a perfect example of more not always being more. Restraint and a cleaned-up, pared-down interface would go a long way toward making me want to tap that little music note when I pick up my phone. For now, if I want one of those great playlists or a hit of Beats 1, I open the app reluctantly. Apple Music is certainly interesting enough to keep me playing with it during the three-month free trial—but for now, I’ve got my auto-renew set to “off.”

  Źródło: http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-07-07/review-apple-music-is-a-hot-mess-with-a-few-bright-spots