Jednak nie złożymy sami iPhone’a 4G :)

Jakiś czas temu pojawiły się informacje o możliwości zakupu części do iPhone’a 4G w pewnej chińskiej hurtowni części. Części miały pochodzić bezpośrednio z fabryk w których wytwarzane są produkty Apple. Postanowiłem wtedy zakupić obie części i przyjrzeć im się na żywo jak je otrzymam. Zamówienie zostało zrealizowane i czekałem już tylko na paczkę. Zamiast niej otrzymałem dziś e-maila:

„We are apologize for sending to you fake parts named „iPhone 4 Midboard and SIM Tray”. Basically these parts come is from one chinese MP3/MP4 Player and chinese copy mobile phone. We just wanted to make more attention to our website and make more sales so we make this fake pictures from cheap chinese devices to sale. We have deleted these fakes items from our website. And we now call back all the orders we have shipped and we make with full refund via Paypal.”

Chcąc streścić – części które zamówiłeś to tylko nic nie warte śmieci do chińskiej podróbki iPhone’a czy też iPoda. Firma informuje też, że już usunęła produkty ze swojej oferty. Ogólnie bardzo fajna forma reklamy, tak jak zresztą przypuszczaliśmy. Jedynym plusem, jest obietnica szybkiego zwrotu zapłaty za towar.