JEST Nowe Sony PSP !!!!

Może to nie do końca związane z tematyką tego bloga ale w końcu Sony PSP to jeden z tych gadżetów, bez których nie ruszam się z domu na dłużej. Od bardzo długiego czasu mówiło się o nowej wersji przenośnej konsoli do gier, ale Sony skrzętnie ukrywało wszelkie newsy na ten temat. Wczoraj jednak na konferencji SONY w 18 minucie, co było zaskoczeniem dla wszystkich ukazały się oficjalne zdjęcia nowej wersji tego urządzenia.
Modyfikacje to bardziej „face lifting” niż zupełnie nowe urządzenie.
Wygląd zewnętrzny, wymiary wyświetlacza czy obsługa płytek UMD pozostały takie same.
Konsolka jest jednak o 33% lżejsza, 19% mniejsza, ma bardziej pojemna baterie, zredukowany czas ładowania gier i coś, czego bardzo mi w pierwszej wersji brakowało mianowicie wyjście TV. Od tej pory będziemy mogli naszą rozgrywkę obserwować na dużym ekranie.
Razem z wagą konsolka straciła też złącze podczerwieni.
Urządzenie ma być dostępne w wrześniu za 199$ w pakiecie z karta MS 1GB oraz Daxter. Na początek ma być dostępna w kolorze czarnym, nowym określanym jako Ice Silver oraz w wersji specjalnej Star Wars Battlefront.
Wersja oprogramowania, w którą będzie wyposażona to prawdopodobnie 3,6o. Ta wersja obsługuje możliwość grania w gry kupione elektronicznie i zapisane na karcie MS, jednak na razie nie ma możliwości uruchomiania na tym sofcie pirackich kopi gier.
Już się nie mogę doczekać, kiedy będę mógł ją kupić.

Sony PSP Sony PSP Sony PSP Sony PSP

 • lik

  Jestem zawiedziony. Miał być jaśniejszy wyświetlać, 8gb wbudowanej pamięci, 2 analogi, inne guziki i triggery, kamerka, bateria trzymająca tyle co w DS’ie oraz inny włącznik bo przez ten, który jest obecnie regularnie wyłączam przypadkowo konsolę. Właściwie to nawet wygląda tak samo…

 • lik

  a i jeszcze jedno, płytki nazywają się UMD a nie UBM.

 • norbi

  Jak dla mnie wyglada dokladnie tak samo. A włącznik masz zupełna racja też czasem ją wyłączam. Jedyne co mnie cieszy to ten video out :), A Płytki to oczywiście literówka

 • lik

  Video out jest ok ale PSP odtwarza gry w niskiej (jak na telewizor) rozdzielczości. Myślę więc, że na zwykłym kineskopie obraz będzie nieostry a na telewizorze obsługującym HD będzie wyglądać tragicznie :)

 • norbi

  Trzeba poczekac do Wrzesnia :)
  Cos ostatnio duzo gadzetów do kupienia.
  iPhone
  nowe PSP
  i strasznie poszukiwany iPod Photo z czerwonym kółkiem

 • Pingback: Blog - iPod iPhone informacje … » Audiofilska iGroove HG