Kabelek do iPad/iPhone/iPod w breloczku – Konkurs

Kabelek do iPad/iPhone/iPod w breloczku – Konkurs
Wiem, że spodobały się Wam kabelki synchronizacyjno/ładujące do iPhone’a iPada czy też innego iPoda w formie breloczka do kluczy. Trzeba przyznać, że to fajny gadżet który zawsze mam ze sobą. Dystrybutor CSOP sprowadził właśnie kolejną partię breloczków. Do znanego nam już czarnego w kształcie iPoda shuffle doszedł jeszcze taki sam tylko, że w kolorze białym oraz jeszcze jeden zupełnie nowy model. Nowy model wygląda jak malutkie jajko i jest podobnie jak większy brat rozkładany na pół. Nowością jest to co mieści w środku, oprócz złącza USB i Dock jest tam czytnik kart microSD i przełącznik pozwalający decydować czy kabelek pracuje jako synchronizacja czy jako czytnik pamięci.
Długo się zastanawiałem po co Applowcowi czytnik kart microSD i już wiem.
Wystarczy kupić za 60 zł kartę o pojemności 8GB i już mamy całkiem przyzwoitej wielkości przenośną pamięć USB.  Czyli jeden breloczek przy kluczach załatwia nam wszystko, i kwestię ładowania/synchronizacji naszego urządzenia i kwestę posiadania zawsze przy sobie pamięci USB.
Dla mnie serio genialne.
Breloczki dostępne są na aukcjach dystrybutora CSOP w cenie 32 zł na wersję „shufflo” podobną oraz 45 zł za wersję z czytnikiem pamięci. Oba breloczki są dostępne w kolorze białym i czarnym.

Dzięki dystrybutorowi możecie wygrać dwa takie breloczki. Jeden z czytnikiem pamięci, drugi w kształcie szufelki. Zasady jak zwykle wyjątkowo proste,

aby dostać breloczek należy dodać komentarz do tego wpisu z poprawnym adresem email. Komentarz z jednego adresu email może być dodany tylko raz, w przypadku większej ilości komentarzy z tym samym adresem uczestnik może być wykluczony z zabawy. Spośród osób które umieściły komentarz zostanie w najbliższy poniedziałek wylosowanych dwóch zwycięzców.