Kolejna firma „potwierdza” iPhone’a nano

iphone-nano-case-vajaMusi coś być w plotkach o iPhone nano skoro kolejna po XSKN firma wprowadza do swojej gamy produktowej pokrowce dla tego telefonu. Tym razem jest to znany producent Vaja. Nie pokazał on wprawdzie samych pokrowców ale wprowadził taką kategorię i możliwość zapisania się po informacje o ich wprowadzeniu do sprzedaży.
Wczoraj z Dominikiem zastanawialiśmy się czy będzie iPhone nano oraz co mu Apple obetnie. Doszliśmy do wniosku, że z funkcjonalności obecnej wersji może zabraknąć GPS oraz łączności 3G. Byłby to przemyślany ruch. W mniejszej wersji będzie mniej pojemna bateria a więc trzeba będzie zabrać coś z prądożernych technologii aby utrzymać przyzwoity czas pracy na bateriach.
Wg mnie kolejnym ruchem po wydaniu iPhone nano powinno być wydanie iPhone pro. Wtedy linia produktowa będzie kompletna

 • Venom

  ,,Wg mnie kolejnych ruchem” -> a nie powinno być ,,Wg mnie kolejnym ruchem”?? :)

  Ciekawe co wyniknie z tego nano.

 • Jahu

  Osobiście uważam, że ten iPhone nano rzeczywiście się pojawi, za dużo się o tym słyszy. A co do obcinania funkcjonalności to pozbawienie 3G i GPS zrobi z tego telefonu markę podobną do Vertu. Telefon który kosztuje tylko dlatego, że ma logo. Jestem przekonany, że taki iPhone nano będzie kosztował więcej jak 1000zł (bez umowy) a to za dużo na telefon bez 3g. Więc mam nadzieję, że jednak się Norbi mylisz i mimo wszystko nowa komórka od apple będzie funkcjonalna i warta swojej ceny:)

 • ona

  o ile produkty z poucinanymi funkcjami mnie nie interesują o tyle iPhona Pro bym kupiła :) Tylko niech to Pro będzie rzeczywiście Pro a nie tylko powiększona pojemność i kosmetyczne zmiany żeby się odróżniał od innych.

  Co do nano to jeszcze się zobaczy :) Może ta zabawka będzie tak słodka że się nie oprę :P

 • Venom

  Vertu nie jest drogie za marke, owszem też ale jest robione ze złota/platyny, szkła szafirowego (czy cos koło tego), wykorzystuje sie rubiny i inne kamienie szlachetne. A w środku zwykła Nokia.

 • crazyeyes

  wg mnie to super darmowa reklama dowolnej firmy produkujacej pokrowce :)

 • maxxx

  to że rezygnują z GPS dziwne i nie dziwne
  dziwne – bo to standard już dziś
  nie dziwne – bo w sumie przydała by się jakaś „normalna” aplikacja pod niego
  bo jak narazie śmiech na sali, mieć GPS prawie nie wykorzystywany, po co go dawali wiadomo – marketing ;/ ehhh

 • Filip999

  @crazyeyes
  Tylko jeśli okaże się, że iPhone nano to czysta fikcja, to taka firma chyba wiele straci na swej renomie i w oczach klientów.
  Co nie zmienia faktu, że wiele osób o niej usłyszy zapewne po raz pierwszy.

 • perla

  Sprawdźcie teraz :) Kategoria „iPhone nano zniknęła :D To ciekawe…

 • diamondjef

  a kto z gps’a korzysta tak naprawde, albo innaczej kto uzywa z gps’a z programami , uwazam ze gps na trasy powinien byc urzadzeniem autonomicznym , btw ilu innych producentow dodaje za darmo oprogramowanie do nawigacji ? nokia maps (platne) ? nie znam

 • Jahu

  ja ze do samsunga i780 dostałem Automape i sprawdza się rewelacyjnie. Fakt ze urządzenia autonomiczne (jak to ładnie ująłeś:) ) mają przewagę większego ekranu ale i tak rzadko patrzę na mapę, raczej słucham komunikatów. A że w iPhone gps jest (na razie) bezużyteczny to inna sprawa:)

 • Pingback: blog.fotogenia.info » Czego wam nie życzę…

 • Pingback: Blog - iPod, iPhone, iPhone 3G - informacje … » Części zamienne do nowego iPhone już w sprazedaży.