Kolekcje iPodów – część 7 – konkurs

DSC00530Kolejny czytelnik bloga podesłał własną kolekcję.
Jeśli chcecie się pochwalić waszymi zbiorami wyślijcie zdjęcie na adres ipod@ipod.info.pl. Aby Was zachęcić do nadsyłania Swoich zbiorów proponuję konkurs. Jak się uzbiera 10 kolekcji to urządzimy głosowanie na blogu na najciekawszą kolekcję. Właściciel iPodów które zbiorą najwięcej głosów dostanie w nagrodę dwie książki. Pierwsza to “iWoz” której patronem medialnym jest Moje Jabłuszko, druga to w tym samym temacie “iCon”.

Witam!
Wielu czytelników prezentowało już swoje jabłuszka, przyszła i kolej, że i ja się pochwalę moją „kolekcja” jeśli można tak nazwać dwa telefony Apple (Black&White) dwa iPody nano II i parę akcesoriów.
Pozdrawiam, Mateusz.

7 Comments

 1. Może nie na temat, ale tu mój „komentarz” zostanie chociaż zauważony (w poprzednich wątkach się nie przebiję raczej).

  Wczoraj wprowadziłem swojego iPhone’a z softem 3.0 w tryb JB. Wszystko pięknie śmiga, tylko że telefonik cały czas wysyła / odbiera jakiś sygnał (również w trybie uśpienia) – słychać takie charakterystyczne bzyczenie po przyłożeniu do głośnika, jakby zaraz miało nadejść połączenie.
  iPhone z naładowaną baterią na 100% w trybie uśpienia rozładował się całkowicie w 6-7h.

  Co jest grane? Proszę o pomoc.

 2. Acha… Jeszcze jedno! W trybie samolotowym iPhone nie buczy.

 3. Rozwiązałem problem buczenia. Problemem była gierka „Tap Tap Revenge 2.6”, ale dlaczego chciała się z czymś tam, gdzieś tam połączyć to nie wiem. Ciekawe czy teraz iPhone szybko się rozładuje…

 4. Jak to… iPhone buczy??
  ja nie zauważyłem

 5. Jak masz położony telefon blisko jakiegoś głośnika / kolumny to słychać w nim takie charakterystyczne „bzzz… bzzz… bzzz…” przy nadejściu połączenia. Nie wiem dlaczego, ale Tap Tap cały czas, gdzieś „dzwonił”. :-/

 6. Bateria już się nie rozładowuje w błyskawicznym tempie w trybie uśpienia! ;-)

  Ktoś miał może podobny problem z „Tap Tap Revenge”?

 7. Ja miałem podobny problem, co prawda nie wiem czy było to związane z TapTapem ale jeśli Twój problem został rozwiązany po usunięciu aplikacji to pewnie chodziło o Push Notification w najnowszej wersji TapTap Revenge, co można wyłączyć w ustawieniach telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *