Kolekcje iPodów – część 7 – konkurs

DSC00530Kolejny czytelnik bloga podesłał własną kolekcję.
Jeśli chcecie się pochwalić waszymi zbiorami wyślijcie zdjęcie na adres ipod@ipod.info.pl. Aby Was zachęcić do nadsyłania Swoich zbiorów proponuję konkurs. Jak się uzbiera 10 kolekcji to urządzimy głosowanie na blogu na najciekawszą kolekcję. Właściciel iPodów które zbiorą najwięcej głosów dostanie w nagrodę dwie książki. Pierwsza to “iWoz” której patronem medialnym jest Moje Jabłuszko, druga to w tym samym temacie “iCon”.

Witam!
Wielu czytelników prezentowało już swoje jabłuszka, przyszła i kolej, że i ja się pochwalę moją „kolekcja” jeśli można tak nazwać dwa telefony Apple (Black&White) dwa iPody nano II i parę akcesoriów.
Pozdrawiam, Mateusz.

 • Player-01

  Może nie na temat, ale tu mój „komentarz” zostanie chociaż zauważony (w poprzednich wątkach się nie przebiję raczej).

  Wczoraj wprowadziłem swojego iPhone’a z softem 3.0 w tryb JB. Wszystko pięknie śmiga, tylko że telefonik cały czas wysyła / odbiera jakiś sygnał (również w trybie uśpienia) – słychać takie charakterystyczne bzyczenie po przyłożeniu do głośnika, jakby zaraz miało nadejść połączenie.
  iPhone z naładowaną baterią na 100% w trybie uśpienia rozładował się całkowicie w 6-7h.

  Co jest grane? Proszę o pomoc.

 • Player-01

  Acha… Jeszcze jedno! W trybie samolotowym iPhone nie buczy.

 • Player-01

  Rozwiązałem problem buczenia. Problemem była gierka „Tap Tap Revenge 2.6”, ale dlaczego chciała się z czymś tam, gdzieś tam połączyć to nie wiem. Ciekawe czy teraz iPhone szybko się rozładuje…

 • mikro

  Jak to… iPhone buczy??
  ja nie zauważyłem

 • Player-01

  Jak masz położony telefon blisko jakiegoś głośnika / kolumny to słychać w nim takie charakterystyczne „bzzz… bzzz… bzzz…” przy nadejściu połączenia. Nie wiem dlaczego, ale Tap Tap cały czas, gdzieś „dzwonił”. :-/

 • Player-01

  Bateria już się nie rozładowuje w błyskawicznym tempie w trybie uśpienia! ;-)

  Ktoś miał może podobny problem z „Tap Tap Revenge”?

 • mojah

  Ja miałem podobny problem, co prawda nie wiem czy było to związane z TapTapem ale jeśli Twój problem został rozwiązany po usunięciu aplikacji to pewnie chodziło o Push Notification w najnowszej wersji TapTap Revenge, co można wyłączyć w ustawieniach telefonu.