Kontynuujemy składanie iPada 3 – część 5

Widać, że iPad 3 zbliża się wielkimi krokami, przecieków coraz więcej. Dziś www.cultofmac.com uraczył na wieloma zdjęciami tylnej obudowy oraz wnętrzności iPada 3 w dość wysokiej rozdzielczości. Na pierwszym zdjęciu w lewym dolnym rogu widać kratkę głośnika, ale jest dużo subtelniejsza niż w dwójce. Mamy tez nowe tasiemki z mikrofonem, nową antenę od Wi-Fi ti. Jedynie kształt pozostał taki sam, znów będzie narzekanie, że Apple ni pokazuje nic nowego :), a mógł być okrągły.

21 Comments

 1. Akurat w przypadku iPad’a zachowanieq tego samego wyglądu jak dla mnie to plus. Nie trzeba wymieniać akcesoriów. Co do iPhone’a to zdecydowanie chętniej kupiłbym 4S gdyby wyglądał inaczej niż 4. Jedyne nad czym nadal muszą popracować w przypadku iPad’a to waga. Męczy dluższe czytanie książek. No a jak dadzą retinę to ustawiam się w kolejce w day one….

 2. Po co mają zmieniać coś, co już i tak jest idealne? ;)

 3. Wygląd jest ok. Mnie najbardziej interesuje czy nowy iPad będzie wyposażony w Retinę.
  ps. @Norbi jakiś chochlik wkradł się w tytuł artykułu – czĘść :)

 4. niee, tu chodziło o powitanie – „cześć! [piątka]” ;D

 5. Nie ma rzeczy idealnych :)

 6. Muszą dodać jakiś baier żeby się sprzedawało nawet apple fan boy nie poleci na zmiane głośniczka , będzie to albo Retina albo 4 rdzenie ale osobiście obstawiam to drugie .

 7. Po co zmieniać coś co jest ergonomiczne i dobre. Wg mnie to iPad’a czy iPhon’a powinni „ulepszać“ co 3 generacje, tak jak MacBook’i czy iMac’i. Akcesoria pasują i jest ok. Bebechy niech zmieniają a nie wygląd. A tak na marginesie top co tu zmieniać skoro to praktycznie sam ekran. Gesty w iPad’zie praktycznie już zastępują home button.

 8. Tutaj naprawdę nie widać głośnika. Niezła zagadka.

  Emocje rosną.

 9. Na potrójnym zdjęciu widać kratkę głośnika.

 10. No dobra, na pierwszym zdjęciu w lewym dolnym rogu widać kratę głośnika, ale jest dużo subtelniejsza niż w dwójce.

 11. OK. Krata jest. :-) Może bardziej przypomina tę z MacBooków Pro? W MacBookach Pro jest drobniejsza od tej w iPadzie 2.

 12. Da ktos rade rozszyfrowac czy jest grubszy od iPad 2?

  Co do Retina – to jest proste – to musi byc jak reakcja lancuchowa

  By Retina pociagnac MUSI byc lepszy procek, a by lepszy procek byl i nadal by mialobyc magiczne 10h – to musi byc pojembiejsza bateria- Amen

  I w tym momencie boje sie ze waga bedzie zachowana jak w iPad 2

  Wolalbym specyfikacje jak iPad2 a grybosc z 5mm i wage z 300g

 13. 5 mm przy obecnej technologi do tego jakas wytrzymałość . No nie wiem :)

  Jak dla apple 2 generacje .

  1 processor w tym roku plus lepszy aparat , może ram .

  2 retina plus nowy wygląd , podrasowany proc , ram i jeszcze lepsza kamera :)

 14. Mini Bluetooth Keyboard for iPad/iPhone 4.0 OS/PS3/Smart Phone/PC/HTPC
  http://snipr.com/224xa2s

 15.  Zapominasz o podstawowej sprawie, nowy procesor będzie wykonany w procesie 32nm albo  nawet 28nm i przez to będzie pobierał mniej energii niż a5(45nm) mimo większej wydajności.
  A tak przy okazji to powinni dając Ipadowi 2048×1536, analogicznie dać w iphone 5 1024×768. Wtedy uprościło by to tworzenie uniwersalnych aplikacji, a i przy ewentualnym zwiększeniu przekątnej ekranu pozwoliło by zachować DPI.

 16. Pobierałby mniej energi gdyby był też dwu rdzeniowy ,
  A tu jest mowa o 4 , pozatym jeżeli mowa o rodzielczości do takiej wielkości naprawde musi być mocny proc z dużą ilością . Nie wiem czy A6 był by w stanie ogarnąć gry w rozdzielczościach 2048×1536

 17. A ja myślę, że jednak będzie to 2S, szybszy procek i lepsze kamery + zapewne jakiaś nowa aplikacja o której nikt wcześniej nie pomyślał.

 18. Akurat ograrnął by. Pamiętasz zmianę 3gs -> 4? Tem sam procesor graficzny sgx535 ii prawie ten sam cpu tylko z większym cache i wyżej taktowany, a rodzielczość4x większa tak jak teraz w ipad.
  Jedyne co istotne to 1gb ram.

 19. ipod touch 2g i 3g też sie wyglądem nieruzniły a nazwe miały inną…

 20. Ja myśle ze ipad3 będzie posiadał procesor A6 który ma 2 rdzenie o taktowaniu 1.2ghz, lepsze kamerki,siri,sieć LTE. i tyle, myśle ze retine sostawią sobie na potem jako assa , a procesora 4 rdzeniowego napewno niedadzą poniewarz to by był za duży skok i tak procesor A5 doruwnuje 4rdzeniowym procesorom intela dla tabletów …

 21.  http://lnk.co/IIFDQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *