Kontynuujemy składanie iPhone 5S/iPhone 6

iphone 5s iphone 6Nasz iPhone 5S ma już coraz więcej części, a dziś dochodzą kolejne dwie. Standardowo już dostarcza nam ich serwis NoWhereElse.fr. Tym razem mamy moduł przedniej kamery wraz z taśmą, który wygląda dość podobnie do tego z iPhone 5. Ten element zresztą nieznacznie zmienił się nawet w porównaniu do wersji z iPhone’a 4. Taśma z iPhone’e 5S wydaje się jedynie trochę dłuższa i ma inne złącze do płyty głównej niż ta z iPhone 5.

Zdecydowanie bardziej ciekawy jest drugi element (ten na samym dole). Serwis NoWhereElse.fr jest pewien, że pochodzi od nowego iPhone’a, ale żadnej wcześniejszej generacji iPhone’a ani iPada nie występuje podobny element. Mój brat którego największą pasją jest rozbieranie iPhonów uważa, że to jakaś osłona taśmy lub anteny. Może Wy macie inny pomysł co to może być?

7 Comments

  1. siakies cosik pod irde?

  2. może lub coś do ładowania indukcyjnego

  3. może to dotykowy czujnik regulacji głośności?

  4. a może coś co ma obsługiwać ten czytnik lini papilarnych zamontowany w przycisku home. podoba mi się takie coś. telefon zabezpieczony i nikt poza tobą go nie uruchomi :D

  5. To jest do jakiejs anteny – byc moze element ktory laczy wejscie antenowe na plycie (mostek) z czescia obudowy ktora bedzie jakas”antena”. Byc do moze nfc jednak sama antgena do ladowania indukcyjnego to to napewno nie jest.

  6. Trochę was rozczaruję, ostatnia taśma pochodzi z iPhone 5. Konkretnie zamontowana jest ona wokół złącza jack. Jestem nawet w posiadaniu takiej taśmy przedstawiam zdjęcie poniżej

    http://s22.postimg.org/t3ih6dnht/DSC00579.png

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *