Lołkostowy iPhone

Wojtek wrzucił dziś linka do ciekawych renderów przedstawiających wizję taniego iPhone. Martin Hajek, który wykonał rendery ewidentnie wzorował się na iPodzie touch 5G, tyle, że dodał mu kolorowaną przednią ścianę i zmniejszył ekran w jednej z wersji. Wojtkowi ta wizja się nie podoba, a dla mnie jest nawet do przyjęcia. Taki iPhone 4S włożony w mniejszą i tańszą w wytworzeniu obudowę iPoda touch 5G to mógłby być fajny, tani iPhone. Mamy tylko jeden problem mianowicie grubość. Myślę, że nie mógłby być on tak chudy. iPod touch 5G może być bo ma mniejszą baterię, nie ma modułów GSM, ani GPS. iPhone w tak cienkiej obudowie musiałby być prawie cały czas podpięty do ładowarki.
Według mnie tani iPhone to nadal będzie regularny model, ale jedną lub dwie generacje wstecz.

6 Comments

 1. OKROPNE! I tyle napiszę :-P.

 2. Zgadzam się z Wojtkiem

 3. Według mnie również. tani iPhone to nadal będzie regularny model, ale jedną lub dwie generacje wstecz. Co generacje powstają takie plotki, które kończą się tym, że operatorzy nadal mają w swojej ofercie poprzednie generację za mniejszą kasę.

  Bo biorąc pod uwagę ile kosztuje touch (który jak by nie patrzeć jest iphonem bez phona) to ile miał by kosztować niskobudżetowyiphon

 4. Pracownik Samsunga

  Jak sie pojawi to i tak każdy Fanboy Apple powie, ze jest piękny.

 5. To co teraz plastic fantastic?
  Już nie trzeszczy, już nie jest badziewiem z Biedronki czy z czegoś tam innego co iDioci wymyślili?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *