MacLife Cafe

Na Makowej mapie Warszawy mamy nowe fajne miejsce. MacLife czyli sponsor konkursu na najładniejszą iKolekcję, uruchomił   Makową kawiarnię połączoną oczywiście z serwisem i salonem sprzedaży. To wyjątkowe miejsce i atmosfera, w którym spotkasz i porozmawiasz z ludźmi, którzy tak jak i Ty używają sprzętu firmy Apple. Całość znajduje się przy ul. Puławskiej 31 w Warszawie, niedaleko Europlexu.

Dodatkowo, w MacLife Cafe organizowane będą branżowe imprezy okolicznościowe oraz spotkania z odbywającymi się na żywo transmisjami z konferencji Apple.

Jeśli będziesz miał pytania odnośnie oprogramowania lub potrzebował szybko naprawić komputer Mac, iPhona, iPada lub iPoda możesz uzyskać przyjazną i fachową poradę u „Mistrza” w salonie MacLife Cafe. Specjalnie przeszkoleni pracownicy, będący naszymi serwisantami mają dużą wiedzę o produktach firmy Apple i mogą odpowiedzieć na wszystkie pytania techniczne. Rezerwacji terminu można dokonać pod adresem cafe.maclife.pl.

26 Comments

 1. a ceny uslug to dom pod hipoteke musze wziasc

 2. stefanbrzeczyszczykiewicz

  Pierwszy :D

 3. Panu już podziękujemy

 4. Ciekawy pomysł na wypisane menu ;-)

 5. super, bedzie mozna ogladac keynote razem prawie jak ogladanie meczu w pubie ;)

 6. „fachową poradę u Mistrza” jakiego mistrza ? Dobrze że nie każe sie jeszcze tytułować królem i całować w pierścień :)

 7. Apple ma Geniuszy, my Mistrzów ;)

 8. :) fajnie może być

 9. Jest darmowa podsieć dla Gości :)

 10. MacLife ma dostęp do transmisji video live z konferencji ?

 11. A kiedy w Poznaniu taka kawiarenka makowa? :)

 12. Do transmisji wideo na zywo dostepu nie mamy, ale do relacji tekstowo-zdjeciowej i owszem :-) Planujemy z iPod.info oraz iMagazine relacjonowac na zywo z kawiarni tego typu imprezy.

 13. A będzie coś takiego w Łodzi ;)?

 14. daj spokój, stać się na Aira 2012 a na kawke już nie?

 15. Goście mają do dyspozycji łącze 60 Mbps, także dla wszystkich starczy :-)

 16. Jeśli w Warszawie będzie duże wzięcie, to zaczniemy rozszerzać projekt na inne miasta.

 17. Milcz pyszałku

 18. To lepiej zwolnijcie tych zarozumiałych mistrzów i zatrudnijcie fachowców od napraw , bo jak słysze że ktoś każe ktogoś tak tytułować to ostatnie na co mam ochote to oddanie mu coś do naprawy.

 19. A wymienicie może Home Button w jakieś promocyjnej cenie? ;) 130 zł za wymianię jednego guzika to lekka.. przesada :)

 20. Miało być bez reklam a tu n-ta już reklama maclife

 21. Przecież to nie jest sam guzik tylko taśma. Jeszcze dodatkowo trzeba rozebrac dokladnie calego iphona nie uszkadzajac przy tym szyby

 22. Poza tym najdroższa wymiana taśmy home w iPhone 4/4S to koszt 110 zł, gdzie trzeba telefon rozłożyć dosłownie na części pierwsze :) Odpowiadając więc na Twoje pytanie: tak, zrobimy taniej niż za 130 zł :D

 23. To że trzeba rozłożyć całego iPhone’a to ja wiem, pytałem się o cenę w nowym serwisie :) od jakiegoś czasu coraz gorzej działa – podwójnego kliknięcia co 2. raz nie łapie w ogóle. Muszę wciskać dość mocno żeby zadziałał jak trzeba. Porównałem z iPhonem znajomego, który kupił go kilka dni później i przycisk działa bardzo lekko, więc krótko mówiąc muszę go w końcu wymienjć :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *