OS X 10.9 Mavericks Mini na iPhone

Mavericks Mini to chyba najbardziej zaawansowana pod względem graficznym – nie wiem jak to jest funkcjonalnie bo nie mam jak sprawdzić – skórka dla iPhone’a. Jak możecie zobaczyć na filmie Mavericks Mini w bardzo dobry udaje duży system operacyjny na mały ekranie. Używać na co dzień pewnie nikt by się nie zdecydował, ale jako ciekawostka jest to interesujące. Warto zobaczyć przynajmniej film, jeśli jednak się Wam spodoba to możecie spróbować na swoim urządzeniu. Oczywiście w tym celu musi być ono w trybie Jailbreak oraz musicie zapłacić 3,5$ – instrukcja instalacji na stronie www.mavericks-mini.com.

9 Comments

 1. Na iPadzie jeszcze moze jakis sens by to mialo, ale na iPhone totalnie bez sensu jak dla mnie.

 2. To jest genialne :3

 3. Fajne, ale kompletnie bez sensu. :)

 4. dokładnie :) ale fajne

 5. Eeee. Jak by apple zrobiło to jak z Ubuntu Edge, to by było bardzo fajne. Masz normalnego iPhone z iOS, a w domu przełączasz na skórkę OSX, podłączasz przez BT myszkę, klawiaturę no i monitor (przydało by się złącze mini HDMI) – i śmigasz jak na normalnym OSX :).

  Tylko:
  1. Nie mogło by mulić – a tu już sama skórka muli.
  2. Więcej pamięci na aplikacje…
  3. … aplikacje:).
  4. mini HDMI, albo przejściówka w zestawie.

  Z tego co pamiętam, to iOS pierwotnie opierał się na OSX 10.3 (chyba), więc iOS nie jest tak daleko od OSX’a. Szkoda, ze na razie to będzie tylko bajer dla posiadaczy JB.

  Z trzeciej strony – jak apple chce coś postępowego zrobić z rynkiem smartfonów, to to mógłby być jakiś krok. Ubuntu Edge, jeśli w ogóle powstanie, to z zapowiedzi samych twórców – będzie niszowym telefonem.

 6. Dokładnie -,-

 7. Jacek Orliński

  Na ipadzie, gdyby było dopracowane i rozwinęli by jakieś fajne pomysły na gesty aby ułatwić brak skrótów klawiszowych… Mogło by być fajne.

 8. tinyurl.com/l3cselt

 9. tinyurl.com/lr69xbu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *