Microsoft potwierdza nowe modele ZUNE

[singlepic=1250,267,200,,right]Dzień przed prezentacją nowych iPodów i dzień przed swoją własną konferencją Microsoft potwierdza wprowadzenie do sprzedaży nowych modeli odtwarzaczy ZUNE.
Nowe odtwarzacze będą miały nowe większe pojemności 120GB dla modelu z dyskiem twardym oraz 16GB dla mniejszego modelu z pamięcią flash. Nowe urządzenia będą miały możliwość pobierania piosenek z Internetu poprzez wbudowany w każdym ZUNE moduł Wi-Fi. Pojawią się też nieobecne do tej pory kolory w tym bardzo ładny niebieski.
Razem z nowymi odtwarzaczami zostanie wydany nowy soft do obsługi w wersji 3.0 który w obecnej wersji 2.5 był największą wadą tego urządzenia.
Jeśli chodzi o ceny to model 120GB będzie kosztował 249 dolarów, 199 dolarów będziemy musieli zapłacić za model 16GB i 149 dolarów za model 8GB flash.
Jestem bardzo ciekaw jakie ceny na nowe modele ustali Apple, plotki mówią, że będą niższe ale czy tego oczekują użytkownicy? A może chcą lepszej jakości.
Piszę często o ZUNE bo mimo, że jestem wielkim fanem iPodów to jednak akurat ten wyrób Microsoftu jest naprawdę dobry.

 • FrisTAJla

  trochę nie na temat ale podobnie:) przymierzam się do kupna nowego laptopa i chciałbym z windowsa przesiąść się na maca, mam na oku mac booka pro ta najtańsza wersja ale … czy jest sens wydawac 6000 zł na komputer gdzie za tą samą cenę miałbym wypasionego laptopa bez loga apple i z windowsem?co tak naprawdę jest warte tych pieniędzy w macach?sam leopard?jak komuś się chce niech mi wytłumaczy dla czego warto kupić maca bo chciałbym i to bardzo ale boje się tej ceny no i przejścia z windowsa na leoparda, taki off topic jak już wspominasz o wyrobach microsoftu i apple;)

 • Zygi

  myapple.pl wejdź na tą stronę a potem na forum tam ludzie napewno Ci wyjaśnią i udzielą profesionalnych odpowiedzi. Pozdro

 • emo9

  „Pojawią się też będą nieobecne do tej pory kolory w tym bardzo ładny niebieski.”

 • Kvczor

  @emo9
  Co Ci nie pasuje?

 • emo9

  Już poprawione. Ale nie widzisz? „Pojawią się też będą” albo ‚pojawią się’ albo ‚będą’