Kontakt

Jeśli chcecie się skontaktować to piszcie na adres ipod@ipod.info.pl lub dzwońcie 608-iPhone.

Magazyn iMagazine – www.iMagazine.pl:
Jest to jedyny na polskim rynku magazyn poświęcony komputerom, technologii oraz środowisku związanemu z Apple. Tworzą go profesjonaliści, jak i hobbyści, których łączy jedno – pasja i zamiłowanie do sprzętu z nadgryzionym jabłkiem. W iM jestem zastępcą redaktora naczelnego. Moja działka to techniczne ogarnianie całości oraz testy gadżetów. To u mnie na biurku lądują głośniki, stacje dokujące do iPodów, nowe myszki, Magic TrackPady i inne interesujące gadżety o których co miesiąc czytacie.

Firma Norbi Soft – www.norbisoft.com:
Świadczy szeroko pojęte usługi informatyczne i teleinformatyczne. Naszym atutem jest wszechstronna znajomość sprzętu komputerowego, sieciowego, telefonicznego oraz systemów komputerowych w tym Windows, Mac OS i Linux. Specjaliści z naszej firmy są na bieżąco z wszystkimi nowościami na rynku. Nasza specjalność to: analiza potrzeb i tworzenie infrastruktury informatycznej na potrzeby klienta, wdrożenia systemów informatycznych, bieżąca opieka nad systemami informatycznymi, audyty istniejących systemów, sprzedaż sprzętu komputerowego w tym sprzętu nietypowego.
Współpraca z firmą odbywa się na bardzo elastycznych zasadach dostosowanych do potrzeb i kultury pracy klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i pełną dyspozycyjność. Informatyka i telekomunikacja to nasza pasja dzięki temu możecie Państwo być pewni, że Waszymi problemami będziemy się zajmowali jak własnymi.

 

© Copyright Norbi – Norbert Cała. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie w całości lub części tekstów z www.ipod.info.pl bez zezwolenia zabronione.