Kontakt

Jeśli chcecie się skontaktować to piszcie na adres norbert@techlove.pl lub dzwońcie 668 909 979

Techlove.pl – jedyny w Polsce codzienny podcast technologiczny. Zapraszam do słuchania.

Firma Norbi Soft – www.norbisoft.com:
Świadczy szeroko pojęte usługi informatyczne i teleinformatyczne. Naszym atutem jest wszechstronna znajomość sprzętu komputerowego, sieciowego, telefonicznego oraz systemów komputerowych w tym Windows, Mac OS i Linux. Specjaliści z naszej firmy są na bieżąco z wszystkimi nowościami na rynku. Nasza specjalność to: analiza potrzeb i tworzenie infrastruktury informatycznej na potrzeby klienta, wdrożenia systemów informatycznych, bieżąca opieka nad systemami informatycznymi, audyty istniejących systemów, sprzedaż sprzętu komputerowego w tym sprzętu nietypowego.
Współpraca z firmą odbywa się na bardzo elastycznych zasadach dostosowanych do potrzeb i kultury pracy klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i pełną dyspozycyjność. Informatyka i telekomunikacja to nasza pasja dzięki temu możecie Państwo być pewni, że Waszymi problemami będziemy się zajmowali jak własnymi.

 

© Copyright Norbi – Norbert Cała. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie w całości lub części tekstów z www.ipod.info.pl bez zezwolenia zabronione.