Mophie Space Pack – baterie z dodatkową pamięcią

Mophie Space Pack – baterie z dodatkową pamięciąBaterie Mophie mające formę obudowy/plecków dla iPhone’a to od wielu moje podstawowe akcesorium. Używam ich  nieprzerwanie od czasów iPhone 4. Ja bardzo intensywnie używam telefonu i zazwyczaj około 16 szukam kabelka z prądem. Przyzwyczaiłem się i jeśli go mam to nie ma żadnego problemu, lecz jeśli jestem gdzieś na wyjeździe to zawsze mam pod ręką Mophie, która daje drugie życie telefonowi. Czasem mam nawet dwie na raz i jeśli lecę np do Gdyni to zakładam Mophie już w domu.
Ten przydługi wstęp jest po to aby napisać, że na CES została zaprezentowana nowa wersja tej baterii, która posiada wbudowaną pamięć 16GB lub 32GB. Oczywiście pamięć ta nie rozszerza tej systemowej, a jedynie może służyć jako dodatkowe miejsce na filmy, zdjęcia i muzykę, miejsce obsługiwane oczywiście z poziomu zewnętrznej aplikacji. Niestety nie wiadomo jakiej pojemności będzie bateria, ale wiadomo kiedy trafi do sprzedaży. Serwis 9to5mac.com podaje datę 14 marca i ceny 149.95$ oraz 179.95$. Mophie mogę kupować w ciemno, bo jakość wykonania zawsze jest na najwyższym poziomie.
Zrzućcie okiem na poniższa oficjalną prezentację :)

10 Comments

  1. 2zl za kilogram – dobra cena.

  2. „Czasem mam nawet dwie na raz” – jakie pojemności używasz? Czyli ile Ci potrzeba dodatkowej energii? Myślę nad jakąś dodatkową baterią i zastanawiam się jaką pojemność wybrać (2650 mAh czy 3300 mAh, a może 4400 mAh).

  3. Ja akceptuję tylko te nakładane na telefon w formie obudowy – mam dwie Mophie Air

  4. Ja myślę o otwieranym etui na iPhonea (w stylu Smart Case na iPada). Na 4 akumulatorki Eneloop AA, z precyzyjnym wskaźnikiem naładowania i możliwością awaryjnego zastosowania nawet dwóch zwykłych paluszków alkalicznych.

  5. limeade załatwia temat, choćby i 10x pełne ładowanie.
    poręczny i funkcjonalny, dobra jakość i cena. a że nie w budzie… co kto lubi.

  6. Niestety ciągle zmieniam koncepcję :)

  7. ja lubię zewnętrzne ale głupio się czuję gadając przez telefon z kablem w kieszeni :)

  8. ok, to pewnie dlatego, że w moim iPhone jest zaledwie 10% phone… ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *