Może więc taki będzie iPhone 6

Cienki, lekki, wodoodporny z bezprzewodowym ładowaniem i 13-megapikselowym aparatem. Może taki będzie iPhone 6? Niektórzy uważają, że nadchodząca generacja iPhone’a będzie zdecydowanie inna niż obecny model. Ja się z nimi nie zgadzam, ale po pierwsze bardzo mocno czekam na cokolwiek nowego od Apple, a po drugie koncept z tego filmu może się podobać.

16 Comments

 1. Słabe. Już to przynajmniej bardziej dynamicznie zmontowane jest to http://www.youtube.com/watch?v=YbT0xy_Jai0&feature=share Koncept choć nierealny przynajmniej świeży :)

 2. Marek Grabowski

  Znacie to jak robicie sobie kanapkę, wsadzając między dwie kromki dużo zawartości, a potem po lekkim dociśnięciu wszystko ze środka rozpływa się na zewnątrz? To tak właśnie opisałbym ten concept.

  Znaczy, nie podoba mi się.

 3. Może słabe, ale to co Ty wrzuciłeś to jakaś padaka totalna :D I nie takie świeże, bo juz n razy widziałem podobne.
  No i to „dynamiczne zmontowanie”…

 4. Nigdy nie rozumiałem i chyba już nie zrozumiem takiego podniecania się konceptami. Zazwyczaj mają niewiele wspólnego z rzeczywistością i dają jedynie złudne nadzieje ew. powodują przedwczesną falę krytyki.

  Mówiąc bardziej obrazowo to trochę tak, jakby w marcu nakręcać się na foldery z biura podróży o wakacjach na Bali, aby w lipcu spędzić tydzień w Jastarni.

 5. Muszę powiedzieć, że ja z niecierpliwością czekam na nowego iPhone’a. Jeśli okaże się kolejnym odgrzewanym kotletem to HTC One już czeka.

  Szczerze mówiąc nie rozumiem ludzi jak Norbert, tak przywiązanych do iPhona.
  Mnie się po 3 latach już tak znuuudził ten deisgn, te ikonki non stop te same… potrzebuję trochę świeżości i odnowy.

 6. Norbi z tego też żyje :P

 7. 5S = to będzie update dla SoC, Aparatu.. Czego chcecie od iPhone’a?

  iPhone 3G prawie zero ram (128mb) przez co każda aplikacja po wyjściu ładowała się od nowa i trwało to dość długo na ARM 412mhz.

  Jakby iPhone 4/4S były złe to 5 nie byłby ich bardziej udoskonalonym urządzeniem. Na co czekacie? Jedyne co mi przychodzi do głowy to 652PPI, jakaś super technologia w aparacie jak zoom optyczny czy coś w stylu Lytro, Może 720px w poziomie? Można wymieniać, ale czy jest coś na co możemy narzekać, tak na prawdę narzekać?

  Ciśnienie na zmiany w iPhonie są ogromne, ale już mniejsze na iPoda Touch, nawet nano przez ostatnie lata był najbardziej zmienianym urządzeniem od Apple.

  Termin ważności iPhone’a jako modnego bo nowego telefonu to 2 lata. X oraz XS.

  Termin ważności nano to rok, a classic już go dawno stracił.

  Chcemy coraz więcej od Apple które i tak już dużo nam zaoferowało, a jeśli nie wyjdzie iZegarek lub TV, Apple TV konsola, cokolwiek nowego to już nie będzie to Apple i stanie się nudne.

  Fascynacja nie pozwala nam się nasycić plotkami i nowościami, ale zostawmy dla siebie trochę zdrowego rozsądku.

 8. W sumie coś w tym jest…

 9. wygląda jak zbity z obu stron młotkiem HTC One . Okropny; strasznie wąska ramka i ogromne odstępy u góry i dołu
  telefonu. Co to za koncept !? …

 10. Norbert Cała

  hmm ?

 11. Panie Norbercie jak się z Panem skontaktować? Sprawa jest pilna.

 12. właśnie widziałem to na YT – wg mnie świetne!

 13. Norbert Cała

  mail, twitter

 14. Mi się nie za bardzo podoba, szczerze to najbardziej wizualnie do gustu przypadł mi 4s- grubość idealna, do tego dali by 4calowy ekran, wodoodporność, lepszy aparat i procek mocne głośniki stereo (htc one dał świetny przykład) oraz coś co przyćmi konkurencję np bateria ładowana w 20 sec albo taka która potrafi wytrzymać z miesiąc -.- Ech marzenia

 15. Bateria ładowana w 20s? to bys potrzebował chyba ładować prądem 50A:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *