Nadgryzieni Live w MacLife Cafe w Warszawie

Razem z iMagazine zapraszam Was na Nadgryzieni Live w MacLife Cafe w Warszawie. Będziecie mieli okazję osobiście nas poznać i mam nadzieję dobrze się bawić. 

Bardzo miło mi Was poinformować o fantastycznym wydarzeniu, które będzie miało miejsce w środę, 12/09/12, około godziny 18:30 w MacLife Cafe. Nie dość, że MacLife stał się oficjalnym partnerem podcastu Nadgryzieni, to będziemy prowadzili odcinek live zarówno dla widzów, którzy przyjdą na miejsce, jak i wszystkich internatów – za strumień video na żywo będą odpowiadali panowie ze StreamOnline!

Podczas nagrania będziemy mieli dla Was sporo konkursów z nagrodami, w tym pokrowce Snacase dla iPada 2 i 3, słuchawki Philips Shibuya z pokrowcem, plecy CSOP dla iPada 2/3 oraz kilka kart do płatności internetowych CardEasy. Szczegóły poznacie oczywiście w trakcie spotkania.

Szczegóły spotkania

Co: Nadgryzieni Live – premiera nowego iPhone
Gdzie: MacLife Cafe, ul. Puławska 31, Warszawa
O której: ~ 18:30

Pobierz wydarzenie bezpośrednio do kalendarza.

Zapisz się do wydarzenia:

 • TOMI

  maclife omijajcie z daleka!

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  A to dlaczego? Piszą podpisz się imieniem i nazwiskiem, albo zamilcz :)

 • TOMI

  bo miałem nieprzyjemności przy serwisowaniu IP, wstawili mi niby oryginalną baterię jak mówili, tylko nieoryginalnie trzymała!. Rozkręciłem swojego IP sprawdziłem co mi Ci Panowie sprzedali i sprawa była już jasna. Nie polecam! Wiem Norbercie że często ich reklamujesz, to jest Twój biznes ale powinieneś też spojrzeć z innej perspektywy. Czemu mam się w pełni podpisywać? Pole podpis o tym nie mówi, nie ukrywam się pod nikiem tylko nie lubię jak z google można wszystko wyczytać o wszystkich. Pozdrawiam

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  Ja tam żadnego biznesu nie mam. Tylko pod nickiem to można pisać dużo, ale oficjalnie to już nie :)) dlatego takie uwagi są śmieszne i tyle.

 • http://www.facebook.com/dariuszjaszczynski Dariusz Jaszczyński

  Ok. Taka drobna uwaga – istnieje opcja usuwania wyników wyszukiwania google. Jeśli jakiś wynik jest dla Ciebie niekomfortowy (nie mówię o komentarzach w ipod.info), możesz go zawsze usunąć.

 • TOMI

  cieszę się że jesteś zadowolony z ich usług, ja dochodziłem swoich praw próbując reklamować. Niestety początkowo migano się o odpowiedzialności a później mydlono oczy. sprawa jest już stara i dotyczyła starego IP. Zachęcam do poczytania konkurencyjnego forum gdzie jest wątek o tym serwisie. ps: oświadczam że nie jestem autorem ani uczestnikiem w tym poście. Zresztą jak ktoś jest ciekawy sam może sprawdzić. Norbi ciebie to może śmieszyć, mnie w tamtym momencie nie było do śmiechu. Ale sam też jestem sobie winien że byłem naiwny. Polecam kontakt z Apple i wystosowanie do nich zapytania przed skorzystaniem z usług serwisowania czy udostępniają części do IP takim serwisom. Mi można nie ufać ale Apple dba o swoich klientów i prawdę Wam powie. To jest tylko internet, nazwisko też można wymyślić. Jaką mogę mieć pewność że Norbert to Norbert Cała?

 • TOMI

  przepraszam że zaśmieciłem Twój blog i tak co bym powiedział negatywnego na ten serwis będzie podważone. Wygląda na to że u Ciebie Norbert można się wypowiadać tylko pozytywnie. Sory ale rusza mnie jak widzę nazwę tej firmy. Nie będę już się powtarzać więc zamilknę. To jest Twój blog masz prawo usunąć moje wypowiedzi jeśli nie są zgodne z polityką tego miejsca. Szkoda bo ciekawie piszesz ale nic tu po mnie w takiej sytuacji. Pozdrawiam

 • Kuba

  Chciałbym odpowiedzieć na Twoje zarzuty, ale nie bardzo wiem jak ze względu na brak informacji mogących identyfikować Ciebie lub Twoją naprawę. Całkowicie nie możliwe jest, abyśmy zainstalowali baterię-zamiennik do iPhona – po prostu nie robimy tego. Jedyne zamienniki jakie sprzedajemy, to baterie do MacBooków/MacBooków Pro, za które ręczymy, że ich działanie nie odbiega od oryginałów.

  Poza tym, wydaje się dość dziwne, że odpuściłeś sprawę. W naszej pracy spotykamy się czasami z ludźmi, którzy potrafią się kłócić o drobiazgi, które nam by nawet nie przyszły do głowy. Jest tego promil, często jesteśmy temu „winni”, ale nie zamiatamy nigdy niczego pod dywan. Zapraszam do kontaktu, obiecuję, że zajmę się sprawą i jeśli okaże się, że błąd leży po naszej stronie to rozwiążemy go pozytywnie, nawet jeśli jest już po gwarancji.

 • http://twitter.com/macaztek MacAztek

  Norbert usuń najlepiej te posty, niech panowie załatwią sprawy pomiędzy sobą.

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała

  Ale jaki masz problem przecież nic nie kasowałem…. Po prostu Twoje wypowiedzi bez podpisania się Imieniem i Nazwiskiem i wtedy możliwością sprawdzenia co się stało, nie są nic warte.

 • stanisławpietruszewicz

  Norbert mam pytania. Czy w Maclife Cafe sprzedają szampany? Jeśli nie to można przynieść swoje? Może to trochę głupie, ale mamy z kumplami taką tradycje, że zawsze pijemy szampana za nowego iPhone podczas premiery.

 • pohujmito

  Dzięki że napisałeś co robicie bo już miałem tam wpaść.

  My z kumplami zawsze po konferencji pieczemy całego świniaka na ruszcie.

 • Kuba

  Mozecie przyniesc szampana ze soba ;)

 • Kuba

  Mozecie przyniesc szampana ze soba ;)

 • http://www.facebook.com/people/Karol-Kątny/100000391865699 Karol Kątny

  Ja zawsze strzelam z armaty przeciwlotniczej S-60, jeden strzał na każdy nowy produkt podczas konferencji, mogę ją przywieźć, macie duży parking tam?

 • Pingback: iPhone 5/6G w moich rękach ;) | iPod.info.pl — iPod, iPad, iPhone - Blog informacyjny

 • Pingback: Nadgryzieni Live w MacLife Cafe w Warszawie | iPod.info.pl — iPod, iPad, iPhone - Blog informacyjny