Najbardziej zaskakujące są iPody

Najbardziej zaskakujące są iPodyDziś wieczorem zobaczymy prawdopodobnie dwa iPady – zaskoczę Was, oba będą prostokątne, zresztą już o tym pisałem kiedyś szerzej. Po prostu na tym polu nie ma na razie miejsca na ewolucje. Patrząc na konferencje Apple z ostatnich lat najbardziej zaskakująco zmieniającymi się produktami były iPody. Czyż każdy z Was nie zdziwił się jak Apple pokazało iPoda shuffle 3G, który nie miał żadnego przycisku, a pamiętacie jakie było zaskoczenie gdy zobaczyliśmy iPoda nano 6G w formie kwadratowego klipsa. Podobnie było z Nano 7G, a dużo wcześniej z iPodem shuffle 1G, iPody w przeszłości zmieniały się często i diametralnie, jedna generacja była kwadratowa, kolejna prostokątna itp. Dla Apple iPod to już bardzo mały biznes, co może tym bardziej zachęcać do eksperymentowania.
Mam jakąś cichą nadzieję, że dziś wieczorem zobaczymy nowego iPoda, najlepszym kandydatem do zmiany jest iPod Classic, który jest sprzedawany w niezmienionej formie od ponad pięciu lat, innym leciwym produktem jest iPod shuffle, który od trzech lat jest taki sam, a może będzie to zupełnie nowy iPodo-zegarek? Możecie powiedzieć, że Październik to nie data na premiery iPodów, które ostatnio jeśli się pojawiały to głównie we wrześniu. Jednak jeśli wrócicie do historii iPodów to zobaczycie, że kiedyś to właśnie październik był miesiącem w którym mogliśmy je zobaczyć. Jeśli jeszcze bardziej się zagłębicie to zobaczycie, że pierwszy iPod ujrzał światło dzienne 23 października – przypadek nie sądzę. Znaczy mam nadzieję, że to nie przypadek :)

7 Comments

 1. W pewnym Warszawskim biurowcu stoi taki iPod :) iPod Info
  http://img819.imageshack.us/img819/2615/xaz2.jpg

 2. pszypadeg? nie sondzę :/

 3. Będzie czy nie będzie transmisja live? Ostatnim razem tłumaczyli się… psieplasiamy ale nasz campus to schron z ekranowaniem anty szpiegowskim.

  A jak będzie teraz?

 4. Apple store online zamknięte :) coś jednak sie szykuje :)

 5. Super.
  Idę z panna na spacer a wieczorem zasiadł do strema offline (bez lagow, prosto ze źródła).
  A później poczytam jak z podniecenia popuscili inni wypisując swoje przeżycia na stronach.

 6. niemożliwe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *