Najładniejsza iKolekcja – 10

Kolekcji ciągle przybywa, kolejka do publikacji jest dość długa, a dzisiaj już numer 10. Jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeśli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce lub została odrzucona, bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Pierwszego iPhona kupiłem z drugiej ręki i byłem nim zachwycony tak jak każdym kolejnym, nie wyobrażam sobie w tej chwili przesiąść się na coś innego. Do fanklubu Appla wciągnąłem żonę teściową i moje córeczki 4 i 7 lat. Bardzo chciałem mieć MacBook-a więc wziąłem udział w konkursie SMS-owym i się udało, sam długo nie mogłem w to uwierzyć. Kolekcja jest skromna ale na pewno na tym nie zaprzestanę.

6 Comments

 1. Bardzo fajna kolekcja.

 2. Mateuszczarnta

  Szkoda ze jego tylko iphone i macbook!!

 3. i magic mouse :)

  te pozostale iPhone to pozyczyles od rodziny?

  bo tak to to by podchodzilo pod konkurs rodzinny :))

 4. wiadomo że nie nosi wszystkich 4 telefonów w kieszenie a po co miały by się marnować w szufladzie lepiej niech działają   

 5. Jak od rodziny to tez bym jeszcze pare iphonow zebral!!!

 6. Tia, jeszcze mi tu brakuje oryginalnych kadzidełek i książeczki modlitewnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *