Najładniejsza iKolekcja – 12

Piątkowy wieczór sponsoruje iKolekcja numer 12. W najbliższych dniach będzie dużo iKolekcji i mało wpisów bo będą leciały z automatu podczas gdy ja będę się męczył wakacyjnym brakiem internetu :) Jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeśli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce lub została odrzucona, bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Cześć!
To moja domowa kolekcja. Centrum dowodzenia jest jeszcze świeży MacBook Pro 15″, mobilnie iPad oraz iPhone. Znalazł się też drugi iPhone oraz starszy MacBook w aluminiowej obudowie z którego wcześniej korzystałem. Na zdjęciu jest też iPoda Nano i myszka od Apple.

9 Comments

 1. Adam Ruszczynski

  Trzymam kciuki za twoja kolekcje, mam nadziej, ze nie skrytykuja Cie tak jak mnie za wlasny pomysl zaprezentowanie jej :) Pozdrawiam.

 2. Panie Norbercie, wiem że to nieodpowiednie miejsce, ale mam pytanie. mam iPada 3 w wersji 3G i problem z hspa+dc. otóż kiedy dopiero co włożę kartę sim z iPlusa – transfery są super ok. 9 mb/s pobieranie i ok. 3 mb/s wysyłanie. lecz jak odłożę iPada na kilka minut z uśpionym ekranem i ponownie wezmę do rąk – transfer automatycznie spada – ok. 3 mb/s i zawsze 1,25 mb/s wysyłanie. mam wrażenie jakby już wtedy dual carrier nie działało. wyższy transfer będzie ponownie dopiero jak na nowo wyciągnę i włożę kartę sim. czy Pan również zaobserwował takie zjawisko u siebie? będę wdzięczny za odpowiedź

 3. Bardzo ladne biurko, tylko wydaje mi się że ta podkladka w ogóle się nie spisuje z MM. Ja tej myszki się pozbyłem, piękna ale koszmarnie niewygodna kursor się przesuwa jakby miał anemię.

 4. Robi wrażenie… Chciał bym mieć choć jedną rzecz :)

 5. eh- ja nie pokazalem biurka ani pudelek i nie przeszlo

 6. Panowie mam taki problem chcąc zainstalować coś z cydi  wywala mi w czasie instalacji cos takiego „Hash Sum Mismatch” pomóżcie !!! Proszę 

 7. Nie wierzę, teraz frustraci przyczepią się do tego, że na zdjęciu widać biurko…

 8. Kuba Spodniewski

  W plusie Dual Carrier w ogóle nie działa ;) W plusie masz co najwyżej HSPA+. Z problemami z modemem i internetem mobilnym zapraszam na forum http://www.bez-kabli.pl

 9. tinyurl.com/cyrj7eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *