Najładniejsza iKolekcja – 13

iKolekcja 13 .Jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeśli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce lub została odrzucona, bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Przedstawiam wam moją małą iKolekcję. Macbook PRO 13”. Korzystam z niego w szkole jak i w domu lecz z dodatkową klawiaturę apple wireless. Następny mój iSprzęt to iPod nano 6G, super sprawa do słuchania muzyki bez potrzeby plątania iphone w kabel od słuchawek : ) również sprawdza się super jako zegarek i sprzęt do ściągania w szkole : ) No i główny sprzęt bez którego nie potrafił bym funkcjonować iPhone 4S 32GB black, sprzęt nie do zastąpienia (GPS, mail, aparat, internet, telefon no i oczywiście gry) Wszystko w jednym urządzeniu z pięknym designem. No na koniec został Apple Cinema Display z którego nie korzystam bo nie mam do czego go podłaczyć wiec słuzy jako ozdoba pokoju: ) Skromna kolekcja ale to narazie początek.

15 Comments

 1. Ładna flaga się odbija od Macbooka Pro :P

 2. Kolekcja skromna. Aczkolwiek jeden jej element zwraca naszą uwagę na pryncypia konkursu. Dopiero ten bezużyteczny Apple Cinema Display jest przedmiotem kolekcjonerskim sensu stricto. Właśnie przez to, że nie jest obecnie używany. Pozorna zbędność leży u podstaw prawdziwego hopla zbieracza :)

 3. Szczerze powiem ze to 13 nudny post,  ok ma się tam jakieś kolekcje, ale non stop to samo. Blog zrobił się reklamówką czyjegoś dorobku ? Dziwne…

 4. Nie uważa pan, jaką on ma or­na­men­ta­cyjną in­te­ligen­cję? (…) Ta­ka płaska.  S.Lem

 5. Konkurs został po części wymyślony po to aby coś na blogu sie działo jak mnie nie bedzie oraz dlatego, ze chcieli tego czytelnicy :)

 6. ACD piękny :) Może on stać się użyteczny ale takka przyjemność kosztuje 500zł :-) 400zł kosztuje przejściówka ADC => DVI i 100zł DVI => Mini DisplayPort/Thuderbolt Display :)

 7. zegarek jest super :) Sam rozważam zakup nano jako zegarka

 8.  Mam nadzieje że skończycie przy 15 kolekcjach bo bloga czytać się nie da.

 9. nic – trzeba sie przerzucic na iJailbreak.com – na najswierzsze news jak Norbiego nie ma

  byle tam bym nie pozostal na stale :)

 10. Nie wiem co Wam przeszkadza w tym konkursie…

 11. Byle byś tam został na zawsze :)

 12. tak latwo to ze mna nie bedziesz miec :)

 13. 13″ MBP i do tego Apple Wireless? Wydaje się to absolutnie niepraktyczne :)

 14. tinyurl.com/cyrj7eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *