Najładniejsza iKolekcja – 15

iKolekcja 15. Jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeśli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce lub została odrzucona, bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Moja kolekcja chyba bedzie najskromniejsza ze wszystkich, lecz kazdym iUrzadzeniem jestem najbardziej zachwycony i kazde z osobna jest mi niezastąpione:
– bialy iPad 2
– bialy iPhone 4
– srebny iPod Nano 6th gen
Brakuje mi tylko jeszcze jednej iRzeczy najbardziej w tym zestawie – MacBook Air 13″ najnowszej generacji – moje marzenie.

13 Comments

 1. Fajna :D

 2. „bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.”

  aha

 3.  Zdanie to można rozumieć na dwa sposoby…

  1. Widzisz tam jakiegoś Maca? Bo ja nie.. więc gdzie problem?
  2. Połóż obok siebie maca, ipada, iphone – i zrób zdjęcie. Nic „fajnego”. A teraz połóż je na stole w jakiś ciekawy sposób = masz mini kolekcję :)

 4. Wiem – kiszka – sam sie do tego przyznaje – teraz to widze – skasuj to Norbi – oszczedz mi wstydu

 5. Bo są wybaczcie!!! Wakacje!!!

 6. I JUŻ. I TAK TRAFNIE JEST OK.

 7. Ad.1 Wiesz, to nie polski żeby interpretować zdanie słowo w słowo. Równie dobrze mógłby być tam iPad, iPhone i AppleTV, ale czy to coś zmienia? Chodziło ogólnie o skromność kolekcji.
  Ad.2 Sory, ale iPod położony na iPhonie, położonym na iPadzie to nie jest szczyt kreatywności (bez obrazy dla autora). Już ciekawiej wyglądała kolekcja, gdzie było utworzone jabłko z pudełek.

 8. przyznalem sie do bledu

 9. Jakbym to ja pisał, to zgłoszenie, tle, że mam czarną czwrórkę i iPada 3.. Do pełni szczęścia też brakuje mi MBA 13″..

 10.  Spoko. Nie mam nic do Ciebie :)

 11. tinyurl.com/cyrj7eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *