Najładniejsza iKolekcja – 17

iKolekcja 17. Jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeśli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce lub została odrzucona, bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Moja przygoda z produktami Apple zaczęła się w momencie, gdy 3 lata temu kupiłem sobie iPod Shuffle 2 generacji. Bardzo spodobał mi się ich design, jakość odtwarzanego dźwięku i obudowa z anodyzowanego aluminium, więc postanowiłem kupić sobie widocznego na zdjęciu iPhone 3GS. Następny w kolejce był iPod Touch 4 generacji. A jeśli mowa o iPodzie, to nie mogło zabraknąć także podstawki dokującej. Moim następnym marzeniem był Mac Mini wraz z zestawem (myszka i klawiatura również od Apple). Do posiadania produktu z Apple przekonała sie również moja siostra i jej chłopak, kupując sobie iPhone 4 generacji.

5 Comments

  1. Hmm, fajne te kolekcje, zazdroszczę trochę. Na razie najbardziej mi się podobały 9 i 14.

  2. tinyurl.com/cyrj7eu

  3. Konkurs już się zakończył, czy może jakaś przerwa jest? Bo tak czekam na swoją kolekcję, a nie ma od paru dni żadnych nowych zdjęć ;-)

  4. „bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.”
    To jak ma wyglądać iKolekcja i z czego ma się składać:)?

  5. proponuje takie kolekcje: http://allegro.pl/nowosc-oryginalne-etui-iphone4g-s-jackson-cola-i2401750314.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *