Najładniejsza iKolekcja – 19

iKolekcja 19. Jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeśli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce lub została odrzucona, bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Oto mój sprzęt na dzień dzisiejszy. Ogólnie uważam, że co za dużo, to niezdrowo, lecz sentyment do iPodów robi swoje, jak widać kilka ich już jest, a to jeszcze nie koniec. Na codzień używam z nich iPoda Nano 2 generacji (srebrny) na którym mam muzykę na rower, reszta się przewinęła przez lata, a są to: iPod Nano 2G 2GB, iPod Nano 2G 4GB (product red), 3 iPody Nano 3G po 8 GB, czarny i dwa srebrne (mam do niego niesamowity sentyment, dlatego najstarszego odnowiłem i jest już jak nowy), iPod Classig 5G 80 GB przerobiony na pamięć flash oraz iPod Touch 1gen. Do tego dołączają iPhone’y: 2G 8GB, 3G 16GB, 4 32GB (niestety nie miałem go pod ręką na zdjęcie) oraz 4S 64GB. Poza tym iPad drugiej generacji, 16GB WiFi. Z pierdół: universal dock, dock do iPhone 4 oraz iPad 2, kabelek USB, 2 remote’y, wireless keyboard, magic mouse, i klawiatura z częścią numeryczną. A teraz do tego, co lubimy najbardziej, czyli komputery: Mac Mini 2011 z i5 2,5GHz, 8GB RAM’u, Kartą AMD i dwoma dyskami: SSD 128GB i HDD 1TB (obydwa siedzą w środku), oraz MacBook Unibody 2010 również upgrade’owany do 8GB RAM i 128GB dysku SSD. MacBook dorobił się unikalnego designu, który można podziwiać tu:http://distilleryimage6.s3.amazonaws.com. Poza tym rzecz jasna biografia Steve’a Jobsa, czyli moja mała biblia.

10 Comments

  1. Jest to najlepsza kolekcja jaka widziałem w tym konkursie na blogu :)

  2. Wydaje mi sie, ze najlepsza!

  3. Na bogato :) ale my najbardziej TU lubimy jednak te iPody ;)

  4. Bylaby najlepsza gdyby te niepotrzebne pudelka.

  5. Mam nadzieję, że w „muzyce na rower” chodzi o rower stacjonarny.

  6. znalazłem świetne etui na ten mój Iphone 4! Teraz będzie jeszcze większy szpan! Może zrobię kolekcję etui… http://allegro.pl/nowosc-oryginalne-etui-iphone4g-s-jackson-cola-i2401750314.html

  7. ty chyba chory z tym badziestwem – do tego cena……… 80zl?!?!?!   to powinno byc za 5zl

  8. Według mnie też do tej pory najlepsza kolekcja z jednym tylko ale :P Czy mnie oczy mylą czy piedestałem biografii Jobsa jest produkt jego nemezis – XBOX?!?!?!?! :) 

  9. Zamysłem tutaj było, że Jobs stoi na xboxie jako wielki wygrany, niczym rycerz stojący na nieżywym przeciwniku po wygranej walce.

  10. A teraz jeszcze dołączyły nowe! Ale już troche późno na robienie nowych zdjęć :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *