Najładniejsza iKolekcja – 22

Po urlopie :) iKolekcja 22. Jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeśli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce lub została odrzucona, bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Witam serdecznie!

Mam przyjemność przedstawić moją iKolekcję. Parę lat temu zafascynowałem się iPodami i tak się zaczęła moja iPrzygoda. Kolekcję eksponuję na połyskującej, białej półeczce. Okrasza ją „plakat” od podstaw własnoręcznie stworzony na podstawie reklam iPodów z lat 2005 i 2007 wydrukowany w 300dpi i zamknięty za akrylowym szkłem. Za owym plakatem oraz pod kolekcją zamontowałem diodery, aby wieczorami kolekcja też cieszyła oko. Co ważne, za kolekcję uznaję tylko te urządzenia z których na co dzień już nie korzystam i tylko te są na zdjęciu. W mojej iKolekcji znajdują się obecnie iPad 2, Apple TV 2G, iPod shuffle 2G iPod mini 1G i 2G, iPod 1G, 2G, 3G i 5G  oraz MacBook Air 13″ z 2010r. Kolekcja sukcesywnie się powiększa, najczęściej dochodzą nowe iPody. 
Mam nadzieję, że moja kolekcja się spodoba, pozdrawiam serdecznie!

14 Comments

 1. Pieknie ;)

 2. Damian Skibniewski

  gdyby nie apple tv to wszystko biało/srebrne :) bardzo fajny plakat:)

 3. Przepraszam bardzo, ale co to są lub jest 'diodery’? Może autor miał na myśli diody LED?

 4. Pytanie z innej beczki. Zna ktoś jakiś serwis apple ,ponieważ zalałem klaw. w macbooku pro. Słyszałem o mac- doktor ale nie wiem czy to jeszcze istnieje.

 5. Adam Ruszczynski

  Jakos nie moge uwierzyc w to, ze nie korzystasz  z tych iSprzetow „Co ważne, za kolekcję uznaję tylko te urządzenia z których na co dzień już nie korzystam i tylko te są na zdjęciu. W mojej iKolekcji znajdują się obecnie iPad 2, Apple TV 2G, iPod shuffle 2G iPod mini 1G i 2G, iPod 1G, 2G, 3G i 5G  oraz MacBook Air 13″ z 2010r” 

  Pokaz nam prosze te, ktore dzis uzywasz, a nie zaliczasz do kolekcji.

  Pozdrwaiam :)  

 6. Dokładnie – tak się owy produkt nazywa w Ikei, skąd go mam ;-)

 7. Używam zwykle ich nowszych wersji np. Apple TV 3, iPad 3 Gen., MBA z 2011, wyłączając iPody, bo te na zdjęciu to wszystkie jakie posiadam.

 8. Mateuszczarnota

  I podeslij lionk do fotki jak to ladnie swieci w nocy:D 

 9. EPICKO o.O

 10. Ja chcę też taki plakat, bardzo ładny :D

 11. Marcin Ostrowski

  Norbi, a moze chociaż wyślij informację zwrotną do autorów tych zgłoszeń, które nie zostały zaakceptowane, z podaniem powodu? 
  W regulaminie informacja jest inna – nie dotyczy, tak jak napisałeś „Mac, iPad i iPhone położonych na stole”, a (znów cytuję) „kolekcja składająca się z jednego iPoda itp” będzie odrzucona.

  Jeśli organizujesz taki konkurs to nie musisz wymagać przestrzegania ustalonych zasad tylko od uczestników, ale także od siebie, czego w tej chwili nie robisz (norbisz :D). W tej chwili pisanie takich tekstów jak w wstępie tego wpisu jest, delikatnie mówiąc, mało poważne.

  P.S.
  Ja wysłałem kolekcję składającą się z 2 macbooków, apple TV, iphone’a, iPada ze SC, klawiatury i myszy apple i najwyraźniej także nie została zaakceptowana, a na przykład inna – składająca się z iPada, iPhone i iPoda weszła bez problemu ( http://www.ipod.info.pl/index.php/najladniejsza-ikolekcja-15/ , http://www.ipod.info.pl/index.php/najladniejsza-ikolekcja-13/  ).
  Uważasz to za fair dla osób przesyłających teraz swoje zgłoszenia, odpowiadając do nich „Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.” ?

 12. Świetny plakat. Może właściciel kolekcji mógłby zrobić jeszcze jeden dla mnie? :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *