Najładniejsza iKolekcja – 26

W przerwie meczu iKolekcja numer 26 za PORTUGALIĘ.
Czasu na wysłanie swojej coraz mnie tylko do 1 lipca więc jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeżeli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce lub została odrzucona, bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Produkty Apple przyciągnęły moją uwagę dzięki niezwykłemu designowi. Według mnie, estetyka każdego gadgetu opiera się na prostocie, elegancji i klasie. Tak to się zaczęło: jeszcze jako nastolatka dostałam iPoda nano I generacji (mimo przechowywania w damskiej torebce wciąż działa!), kolejno w moim życiu pojawił się iPhone 3GS, zastąpiony teraz iPhonem 4, MacBook z myszką a także ostatnio iPad 2. Jestem zachwycona tym, jak bardzo produkty te są intuicyjne. Moja kolekcja nie jest może największa ale jest praktyczna i jak na codzienny użytek zdecydowanie wystarczająca.