Najładniejsza iKolekcja – 27

Pora na prezentację iKolekcji numer 27, mam nadzieję, że przynajmniej ona poprawi Wam humor po tym nudnym i nieciekawym meczu. Minął już 1 lipca więc nowych kolekcji już nie można wysyłać, w kolejce czeka jednak aż UWAGA 18 różnych kolekcji. Będą publikowane  od dzisiaj codziennie wieczorem. Po publikacji wszystkich ogłoszę jak będzie wyglądało głosowanie. Mogę jednak już dziś powiedzieć jakie będą nagrody. Zarówno kolekcja, która wygra jak i jedna osoba wylosowana z pośród głosujących wygrają iPoda nano 6G + gadżety od MacLife oraz iPod.info.pl.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife

Fascynacja iPodami zaczęła się kilka lat temu, zachwycił mnie ich wygląd oraz intuicyjność. Chcąc poznać każdą serię, po zakupie pierwszego nano zaczęły dochodzić egzemplarze mini, shuffle i classic. W ciągu dwóch lat kolekcja rozrosła się do 20 egzemplarzy. Poza iPodami, korzystam też z innych gadżetów. Szczególnie dumny jestem z iPoda shuffle z odręcznym podpisem Steve’a Wozniaka, nienaruszonego iPoda pierwszej generacji oraz sprawnego iMaca pochodzącego z pierwszych linii produkcyjnych. W skład kolekcji wchodzą też iPhony: 3G, 3GS, 4, 4S oraz kilka książek o Apple, między innymi drukowany egzemplarz „Inaczej niż w raju”.
Najładniejsza iKolekcja – 27

17 Comments

 1. ooo to ta kolekcja ze zdjęcia na walentynki ;)

 2. Kiedy będzie konkurs na najbrzydszą kolekcję ?

 3. jak dla mnie to wiemy już kto wygrał. Za kolekcja zainspirowała mnie do stworzenia własnej i już mam kilka iPodów w ramkach. Teraz tylko pomalować pokój i będę miał swoją mini ikolekcję na ścianie

 4. ale ktoś ma najebane. W ramki powstawiał, a co to jest pytam się ? Jakieś relikwie ?
  to teraz juz wiecie dlaczego fanboje ippla sa postrzegani jak sekta…..

 5. A znaczki w klaserach to jakieś relikwie?

 6. Ołtarz i modlić się do jego świątobliwości Jobsa !!!

 7. Jak ktoś kolekcjonuje znaczki, resoraki lub motyle i trzyma je w gablotach to ma najebane czy jest z jakiejś sekty ?!?

 8. ma najebane tak ja Ty, bo sie dałeś sprowokować fanboyu !!! hehehehehe

  Pewnie masz na ścianie „plakat” ze srajfonem i codziennie trzepiesz do nie go gruche…buuuuueeeehehehehe !!!!!!!

 9. Miło, że głosujący też może wygrać :D

 10. moja by wygrala – nie masz szans

 11. No zazdroszcze tego iMac-a rozumiem ze to rev. A z 2 mb grafiką IIc …….. Bondi power !!! :)

 12. Norbi, nie masz za co go przepraszać. :D

 13. Gratuluje wygranej. Mega kolekcja, no i bez pudelek :D

 14. Czym są przyczepione te iPody do ramek? Taśmą dwustronną?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *