Najładniejsza iKolekcja – 28

Kolejna 28 iKolekcja leci do Was. Szczerze … nawet mi się nie śniło, że tyle ich będzie. Po publikacji wszystkich poinformuję jak będzie wyglądało głosowanie. Mogę jednak już dziś powiedzieć jakie będą nagrody. Zarówno kolekcja, która wygra jak i jedna osoba wylosowana z pośród głosujących wygrają iPoda nano 6G + gadżety od MacLife oraz iPod.info.pl.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife

Moja kolekcja składa się z; iPod Touch 4G w kolorze czarnym, iPad 64GB White, iPhone 4S 32GB Black (nim robione foto), monitor Apple Thunderbolt Display 27′, klawiatura apple bezprzewodowa, magic trackpad. A najważniejsze to MacBook Pro Early 2011 15” Matt HR i7 2.2GHz i MBP Late 2011 17” i7 2.5GHz z 512GB SSD.
W poniedziałek lub wtorek pojawi się nowy MBP 15” Retina z USA :)

5 Comments

 1. Szczerze pierwsze iKolekcje były nawet ok. Teraz przypomina to bardziej zbiorowisko, które poprzynosili do nas znajomi by dać to do konkursu. 4 iPhone’y, 5 iPodów i masa MacBook’ów porozkładanych na biurku. Nie widzę w tym sensu.

 2. Chyba bardzo nieuważnie przeglądasz iKolekcje. Właśnie ostatnie są fajne. 25, 26, 27 to kandydaci do wysokich miejsc.

 3. Swoją wypowiedzią odnosiłem się do tego posta, ale rzeczywiście masz rację.
  Pozycja 27 naprawdę cieszy oczy. Wszystko ładnie zawieszone na ścianie, wygląda to niesamowicie. 26 pozycja też nie jest znacznie gorsza.
  Widać tutaj zaangażowanie, jednak musisz mi przyznać, że większość z tych iKolekcji wygląda tak, jak to opisałem w powyższym poście. Na załączonym wyżej zdjęciu jest nawet zafoliowany iPhone 4S.
  W kolekcji powinny być urządzenia z różnych lat.
  Taki widok to jest dopiero coś.

 4. pietro37@op.pl

  Proszę tego nie traktować jako „atak”, ale czy mógłby ktoś oszacować wartość 3 najdroższych kolekcji? Tak z ciekawości :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *