Najładniejsza iKolekcja – 29

Dziś pora na iKolekcję  29. Po publikacji wszystkich poinformuję jak będzie wyglądało głosowanie. Mogę jednak już dziś powiedzieć jakie będą nagrody. Zarówno kolekcja, która wygra jak i jedna osoba wylosowana z pośród głosujących wygrają iPoda nano 6G + gadżety od MacLife oraz iPod.info.pl.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife

Moja przygoda z apple zaczęła się od iPhone’a 3G [16GB], który dumnie siedzi w swoim docku. Szczerze mówiąc zawsze byłem zapalonym fanem symbiana: zmiany zegarków, klawiatur i włamywanie się do telefonów za pomocą FTP_BT,takie rzeczy kiedyś mocno mnie kręciły. Na szczęście kiedyś z ciekawości podeszłem do stoiska z iPhone w dawnej Erze. Gdy odblokowałem go, jakoś dziwnie coś mnie tknęło. Tak, to właśnie była ta „magia Apple”. Wróciłem do domu i po 3 dniach był już w moich łapskach. Lecz nie tylko o iPhonie ta wzruszająca historia, moim następnym zakupem był iPad 2 , kupiłem go od razu po premierze [biały full wypas] , 3 razy mi padło w nim złącze na microsim więc po 3 wymianie na nowego sprzedałem go na zakup iPhone’a 4s [16GB]. Który leży obok iPod’a Classic 120GB , iPod’a Nano 5g [8GB] oraz iPod’a Nano 6g [16GB].
Za iKolekcją kryją się również dwie bardzo ciekawe książki o Stevie. Można nawet powiedzieć tak jak w iKolekcji 19 „małe biblie”.
Zapomniałem o moim fantastycznym kubku apple. Gdy spodoba mi się jakiś nowy model laptopa samsunga zawsze popijam w nim mocno rozcieńczony sok jabłkowy, i od razu „myślę inaczej”.

3 Comments

  1. „Gdy spodoba mi się jakiś nowy model laptopa samsunga” Hańba Ci! Jobs się w grobie przewraca ;-D

    Oczywiście żartuję i zazdroszczę takiej skromnej, lecz w zupełności wystarczającej kolekcji – iPhone + iPod i jeszcze Mac to świetne połączenie.

  2. Świetny opis kolekcji, mam nadzieję, że dalsza przygoda z Apple będzie równie ciekawa.

  3. nie wierzę, że nazwałeś te książki „małymi bibliami”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *