Najładniejsza iKolekcja – 32

Weekendowa iKolekcja numer 32. Jutro i po jutrze pewnie nie będzie kolejnych iKolekcji chyba, że się rozmyśle :). Jeszcze jedna ważna rzecz, wiele osób wysłało zdjęcie iKolekcji, gdzie adres mailowy jest na ekranie urządzenia, a nie na kartce, jak było zapisane w regulaminie. Postanowiłem zmienić ten punkt. Może być na ekranie. Osoby które dostały ode mnie maile z prośbą o dosłanie nowego zdjęcia, mogą go zignorować. Po publikacji wszystkich poinformuję jak będzie wyglądało głosowanie. Mogę jednak już dziś powiedzieć jakie będą nagrody. Zarówno kolekcja, która wygra jak i jedna osoba wylosowana z pośród głosujących wygrają iPoda nano 6G + gadżety od MacLife oraz iPod.info.pl.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

W skład mojej iKolekcji wchodzą:
– MacBook Pro 13″ (model z roku 2010)
– MacBook Pro 13″ (model z roku 2011)
– iPad drugiej generacji
– iPad trzeciej generacji
– iPhone 3G
– iPhone 3GS (biały i czarny)
– iPhone 4 (x3)
– iPhone 4S

21 Comments

 1. Jestem ciekaw po co właścicielowi aż 7 iPhone’ów i 2 iPady? Lans?

 2. WojciechMajka

  iPhone 4S to zapewne ten pierwszy po lewej. Dalej jestem zachwycony tym wyglądem. 3G i 3GS wyglądają z tym plastikiem z tyłu jak coś od firmy na S.

 3. albo serwisant …

 4. może nie lans tylko zgromadzone od kolegów

 5. albo komisiarz …

 6. albo kominiarz

 7. albo konduktor…

 8. Albo dres…

 9. Bardzo dziwne są niektóre zdjęcia. Nie chcę nic sugerować, ale część z nich dosłownie wygląda, jakby była „zrzutką” Applo-sprzętu wśród znajomych.

  Norbert – napisałeś, że iPhone z iPadem i Macbookiem to żadna kolekcja. Ale dwa Macbooki, dwa iPady i 7 iPhonów to już jest kolekcja, tak?

  Moim zdaniem do „kolekcji” powinny się zaliczać tylko sprzęty o wartości kolekcjonerskiej. Bo to, że mam po modelu z każdego typu urządzenia nie oznacza że jestem kolekcjonerem !

  Na całe szczęście w tym konkursie były zdjęcia kilku prawdziwych iKolekcji

 10. Nie rozumiem dlaczego narzekacie na to że niektóre z nadesłanych iKolekcji są dziwne i jakieś podejrzane. W końcu głosowanie i tak wszystko zweryfikuje.

 11. Tu jest przynajmniej fajne zdjecie. Wygranego i tak Wy wybiierzecie

 12. albo kosmita…

 13. albo złodziej…

 14. Wymienie sie kodem dead space for ipad za kod na real racing2

 15. Ten kto narzeka na przekręt pomyślał, że to może rodzinna kolekcja jest np : Jego jest : iPad 3G, posiada dwa telefony służbowy i prywatny np. Iphone 4S i 4, kolejne trzy iPhony są np. żony, córki i syna plus ipad 2 oddał np. synowi kupując sobie trójkę, a reszta iPhonów, to są poprzednie modele, które zostawił sobie do kolekcji. ;)

 16. Ok wyślij mi kod na juzio19966@wp.pl ja w zamian wyślę Ci Real Racing 2

 17. http://youtu.be/J4jGBbqBSp4 <– Blender – Speed up modeling MacBook Pro

 18. Można jeszcze zrozumieć jak ktoś ma po jednym modelu każdego ipoda/iphona itd. Ale 3x ten sam model? Trochę dziwne…

 19. pewnie czwórki zasięgi gubiły i sprawdzał czy wszystkie :E

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *