Najładniejsza iKolekcja – 33

Nowy tydzień i nowa iKolekcja numer 33. Po publikacji wszystkich poinformuję jak będzie wyglądało głosowanie. Mogę jednak już dziś powiedzieć jakie będą nagrody. Zarówno kolekcja, która wygra jak i jedna osoba wylosowana z pośród głosujących wygrają iPoda nano 6G + gadżety od MacLife oraz iPod.info.pl.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Zaczęło się od iPoda 80gb 5generacji,potem ok.2 lat przerwy,żona wziela iphone3g,ale jeszcze mnie nie rajcowało,po roku wzielem iPhona4 ze swojej sieci i tak sie zaczęło,mac book pro 15 early 2011,potem airport express zeby miec muze w kibelku,potem drugi airport zeby córa miala muze u siebie w pokoju, potem byl Time Capsule 1TB do kopi,pomimo, ze mialem goFlexa, potem zona wzięła ip4 8gb,i tak utkwiłem a wiem ze to jeszcze nie koniec, oczywiście piecyk na zdjeciu i tv, wszystko biega z isprzętami,takie centrumdowodzenia moje.

5 Comments

  1. Absolutnie kocham opis <3

  2. haha genialne :) ”
    centrumdowodzenia ” takie sobie, ale opis pierwsza klasa

  3. Ale po co stawiacie w iKolekcji pudełka, czy to ma być i Pudełkowa kolekcja??? Nie rozumiem stawiania tych pudełek…

  4. Nie każdy może sobie pozwolić aby odłączyć czy choćby wyjąć sprzęt z pudełka. Ja np mam 5 airport express i średnio widzę włażenie za szafy lodówki i inne rzeczy, to samo z serwerem nie mogę sobie pozwolić na jego odłączenie. Zdjęcie robiłem iPhone więc też by go nie było, iPoda oryginalnie zapakowanego 1 Gen. też nie. Już nie mówię o zbieraniu wszystkich podstawek i innych pierdół po domu. W moim przypadku prostsze było zejście do piwnicy ułożenie i cyknięcie foty. Ja za to nie rozumiem co komu przeszkadza że na fotografii są pudełka!? Jak jest fajnie zrobione to czemu nie. Co kto woli…

  5. Odnosze wrazenie ze ci co komentuja te ikolekcje to albo ich boli ze ktos ma a oni nie,albo to juz taka polska natura ociekajaca żółcią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *