Najładniejsza iKolekcja – 36

iKolekcja numer 36. Po publikacji wszystkich poinformuję jak będzie wyglądało głosowanie. Mogę jednak już dziś powiedzieć jakie będą nagrody. Zarówno kolekcja, która wygra jak i jedna osoba wylosowana z pośród głosujących wygrają iPoda nano 6G + gadżety od MacLife oraz iPod.info.pl.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Mój magiczny worek Apple ;)
Kilka lat temu, na strychu u babci, znalazłem taki oto worek. Ot nic takiego, biały worek ze srebrnym jabłuszkiem. Na dnie worka leżało piękne, soczyste i czerwone jabłko. Worek i jabłko zabrałem do domu. Następnego dnia, ku mojemu zdziwieniu, w worku coś zaszeleszczało. Zajrzałem do środka i wyciągnąłem pięknego, nowiutkiego iPoda Photo (4 gen.)! Radości było co niemiara! Przez kolejne miesiące i lata mój worek sprawiał mi kolejne niespodzianki. Znalazłem w nim głośniki Logitech mm50, bialutkie słuchawki Sennheiser PX200, kasetę Griffin SmartDeck i wymarzone etui firmy Gravis. Aż w końcu nadszedł ten dzień. Latem 2008 roku w moim białym woreczku znalazłem mojego pierwszego iPhone’a 3G! Od tamtego czasu worek sprezentował mi jeszcze uniwersalnego docka z pilotem, kolejnego iPhone’a 4 i MacBooka Air 11″ z myszką Magic (!) Mouse. W tym roku mój kochany woreczek znowu zaszalał: na dnie leżał iPad 3 generacji! Co jeszcze w nim znajdę? Czas pokaże… ;)

13 Comments

 1. opis miał być oryginalny? w sumie jest, i już…

 2. Z całej kolekcji najbardziej podoba mi się stół i krzesła.

 3. Opis pierwsza klasa, zdjęcie jak z chatki baby Jagi :)

 4. Ten iPad to nie atrapa? Ekran wygląda jak papier

 5. Gratuluje, nie mogłem się doczekać ciekawego opisu, wszystkie dotąd były tylko wyliczanką.

 6. za ile sprzedasz mi tą reklamówke?

 7. jak widać, retina robi swoje ;)

 8. :) też mi się podoba, ale dają takie przy zakupach w Apple Store’ach.

 9. Ja tam bym widział pod ścianą Zeppelina mini :)

 10. Te krzesła akurat mi się nie podobają, ale stół Paged ładny zrobił, sam taki mam

 11. Tez taki worek miałem …. Ale po 6 miesiącach przyszedł rachunek na wartość średniej klasy samochodu … Ale było warto:)

 12. Taki worek dostalem do maka w juesej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *