Najładniejsza iKolekcja – 37

Mocne uderzenie przed Weekendem iKolekcja numer 37. Po publikacji wszystkich poinformuję jak będzie wyglądało głosowanie. Mogę jednak już dziś powiedzieć jakie będą nagrody. Zarówno kolekcja, która wygra jak i jedna osoba wylosowana z pośród głosujących wygrają iPoda nano 6G + gadżety od MacLife oraz iPod.info.pl.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Przedstawiam Państwu moją, zbieraną już od 9 lat, kolekcję produktów Apple. Niestety nie możliwym okazało się umieszczenie wszystkich maków na jednej fotografi, dlatego na prezentowanym zdjęciu brakuje kilku egzemplarzy. Zbierając kolekcję skupiłem się w większości na egzemplarzach z procesorami PPC, oczywiście jest kilka z procesorami 68k. Ponad to w mojej kolekcji znajduje się niezliczona ilość dodatków (klawiatury, myszki, kable, pamięci, itp.) Wszystkie prezentowane komputery są oczywiście  w 100 % sprawne i gotowe do pracy.
Pozdrawiam
Piotr

14 Comments

 1. Trzeba powiedzieć, że pokaźna kolekcja. Ja nadal poluję na jakiś komputer z jabłuszkiem…

 2. No i to się nazywa kolekcja! Wysoka piątka dla posiadacza! …a nie jakieś zdjęcia 3-ech MacBooków Pro i 4-ech iPhonów 4s…

 3. a co po trzech kropkach ?

 4. no to witam zwycięzce;)

 5. holy shit ;)

 6. i pewnie iMac’i g3 dalej działają… mój tak na 10.4 smiga aż miło (no może do chwili odpalenia yt)

 7. Szacuneczek… :)
  Kolekcja robi wrażenie :) Piąteczka

 8. Pierwsza moja myśl … R u kidding me? Wow wielki szacun

 9. Najlepsza kolekcja !

  Piękne sprzęty, o wartości kolekcjonerskiej – a nie użytkowej. Cieszy duża ilość starych laptopów, oraz mój absolutny faworyt – Cube.

 10. No no to się nazywa kolekcja. Już chyba wiadomo kto będzie na podium. Gratulacje.

 11. Nie ma to jak konkurs, w którym wartościową nagrodę wygrywa najbogatszy – mimo tego że sam mógłby sobie taką nagrodę sprawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *