Najładniejsza iKolekcja – 39

iKolekcja numer 39. Po publikacji wszystkich poinformuję jak będzie wyglądało głosowanie. Mogę jednak już dziś powiedzieć jakie będą nagrody. Zarówno kolekcja, która wygra jak i jedna osoba wylosowana z pośród głosujących wygrają iPoda nano 6G + gadżety od MacLife oraz iPod.info.pl.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Witam wszystkich :)
 Chciałbym dziś zaprezentować skromną kolekcję iPodów jaką mam przyjemność posiadać. Pasja do produktów Apple zaczęła się, niebanalnie, od iPhone w 2007r. Kolejnym sprzętem  był Mac Mini, ten ze zdjęcia jest to late 2009, mój główny komputer. Ponadto od lewej: iPod mini 4GB, iPod nano 3gen, iPhone 4, w tle iPad (na ekranie iPada Apple TV 3gen które niestety nie mam zbyt łatwo możliwości wyjąc z szafki, stąd w ten sposób go pokazuje), dwa piloty Apple (nowy i starszy). Z przodu zaś iPod shuffle 2gen oraz za nim oryginał. Następnie iPod nano 2gen, Magic Mouse, iPod U2 edition (30GB to chyba odpowiednik 5.5G), oraz iPod 3gen 15GB. Brakuje jeszcze 4 innych modeli ale niestety nie zdołałem wyegzekwować ich zwrotu na czas od członków rodziny. Do kompletu z Makiem jest Apple Wireless Keyboard i Magic Trackpad. Do większości z tych urządzeń posiadam pudełka. Wszystko przedstawione na zdjęciu działa. Obecnie stoją w specjalnej szczelnej gablotce, oczywiście nie są używane by nie narazić ich na zniszczenie. 
Ulubionym iPodem jest U2, z uwagi na najlepszy wg. mnie dźwięk. Dodam jeszcze, ze nie mam żadnego z nowych iPodów… bo obecnie, gdy są jeszcze produkowane, żadne z nich rarytasy :)
Dziękuje z góry za wszystkie pozytywne (i negatywne) komentarze. 
ipod

5 Comments

  1. mam takiego samego suffle Nikona ;)

  2. Bardzo ładna kolekcja. Gratuluję złotego egzemplarza shuffle.

  3. Szczerze powiedzawszy to jako jedna z osob ktora regularnie wchodzi na ta strone zaczyna mnie juz troche irytowac ta cala ikolekcja. Naprawde malo mnie interesuje to co kto ma i mam to b mocno w d czy ma 2 ipody czy 10. Chcialbym czytac o nowinkach technicznych zwiazanych z apple jesli ich nie ma to zapelnianie bloga takim badziewiem jest slabe.

  4. Jak widać konkurs cieszy się powodzeniem. Wielu stałych czytelników wysłało swoje zgłoszenia. To nie jest serwis informacyjny, tylko mój prywatny blog o iUrządzeniach. Nie będziesz miał tu porcji newsów w dużej ilości. Jeśli tego szukasz zapraszam na Onet.

  5. widzę kolega również strzela :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *