Najładniejsza iKolekcja – 42

Oto ostatnia iKolekcja 42. Głosowanie na wszystkie powinno zacząć się w piątek lub w poniedziałek.  Jeśli chodzi o nagrody to zarówno kolekcja, która wygra jak i jedna osoba wylosowana z pośród głosujących wygrają iPoda nano 6G + gadżety od MacLife oraz iPod.info.pl.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Mac userem jestem już od wielu lat. Moja przygoda z Apple zaczęła się od iPod shuffle 1 generacji i Maca Mini G4. Następnym w kolekcji był pierwszy aluminiowy iMac który był moim podstawowym komputerem aż do momentu wyjazdu zagranicę.
Wtedy to (z bólem serca) musiałem go sprzedać i poszukać rozwiązania bardziej mobilnego. Padło na nowego Mini (model z 2009) którego to używam do dziś jako przenośnej stacji roboczej i domowego centrum rozrywki. To co w nim cenię to rozmiar który jest mniejszy nawet od MacBook-ów (niezwykle cenne podczas lotów) oraz świetną korelację osiągów do ceny.
Parametry mojego komputera to:
– 2GHz Intel C2D
– 8GB RAM
– NVIDIA GeForce 9400 256MB

Dodatkowo w swojej kolekcji posiadam:
– iPoda shuffle 2 generacji 1GB,
– iPhone 3G 8GB (telefon mojej żony)
– iPhone 4 16GB (mój telefon)
– iPad 3 Wi-fi 32GB

To co szczególnie cenię w wszystkich produktach Apple jakie używałem, to długi termin ich przydatności. Jak dla mnie niespotykany wśród produktów konkurencji.

10 Comments

  1. A tak lekko zmieniajac temat: jak bedzie wyglądało głosowanie?

  2. no to masz niezłą zagwozdkę

  3. Może głosowanie przez FB? No albo ankieta z odp. zabezpieczeniem by każdy mógł zagłosować tylko raz.

  4. fb odpada bo każdy ma sporo znajomych którzy by głosowali na iKolekcję swojego znajomego, ankieta na stronie: zmienne ip + kasowanie ciastek i wynik bedzie oszukany

  5. Co do ankiety zgadzam się co do FB niby też choć głosy znajomych nie są dla mnie jakimś wielkim problemem. Przynajmniej konto bloga na FB zyska na popualrności :) LOL a tak na poważnie to na dobrą sprawę większość (jak nie wszystkie) metody głosowania można oszukać.

    Hymmm a może by tak podpytać MacLife jak oni widzą głosowanie itp.

  6. Może niech MacLife wybierze?

  7. Wydaje mi się że dobrym rozwiązaniem będzie głosowanie via ankieta na najlepszą 5 iKolekcji a potem głosowanie w Redakcji przez szanowne Jury

  8. tinyurl.com/cyk9xz2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *