Najładniejsza iKolekcja – 7

iKolekcji przybywa dziś kandydatura numer 7. Jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Tak właśnie prezentuje się moja nieduża iKolekcja. Głównym narzędziem pracy, z którego korzystam jest MacBook White Unibody, model Late 2009, który codziennie podpięty jest do 24″ monitora. Innym sprzętem, który używam jest oczywiście niezastąpiony iPhone 4 16GB, oraz dwa pozostałe – 3GS 8GB oraz 3G 16GB.  Od trzech tygodni jestem posiadaczem iPoda nano 2G o pojemności 2GB, w którym bateria trzyma nieskończenie długo czasu. Ostatnie dwie rzeczy to Universal Dock, w którym mogę wymienić adapter i podładować każde urządzenie z Dock Connector, a także idealna klawiatura do pracy z dwoma monitorami – Apple Wireless Keyboard.

8 Comments

  1. + za klawiaturkę :) i fajny parapet :) mi się podoba :) póki co mój nr 1.. ewentualnie nr 2

  2. Michał z upster?

  3. Moim zdaniem najpiękniejszym elementem tej kolekcji jest iPod nano 2G. Według mnie najpiękniejszy nano, jaki dotąd wyszedł. 

  4.  Tak :)

  5. tak to michał z upster raczej :)) 

  6. Co to za hub USB?

  7. iPhone 4 w tym „cos” lusterkowym to istna profanacja jak dla mnie – pozatym podoba mi sie

  8. oprócz iKolekcji widzę jeszcze GoPro … podwójne iLike :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *