Najładniejsza iKolekcja – 8

Po dzisiejszym emocjonującym dniu dla Jailbreakowców chwila oddechu przy iKolekcji numer 8. Jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeśli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

Oto i moja kolekcja iUrzadzen. Jako fan marki Apple i kolekcjoner iPod’ow posiadam w mojej iKolekcji 8 iPodow shuffle, 5 iPodow nano, po jednym iPod touch 2G i iPod classic 5G, dwa iPhony 4 bialy (16GB) i czarny (32GB), jeden iPhone 4S (w docku, 32GB) i iPad 2G 64GB WiFi, ktorego glownie uzywam do grania. Wieksza czesc iPod’ow jest nowa i nigdy nie byla synchronizowana z iTunes. MacBook Pro 15′ early 2011 i Mac mini mid 2010 sluza mi glownie do pracy i surfowania w internecie. Filmy ogladam najczesciej przez Apple TV 2G, ktore streamuje z dysku twardego podlaczonego do Airport Extreme. Do mojej iKolekcji moge rowniez zaliczyc ladowarke Apple, ktora uzywam do ladowania klawiatury, myszki i innych urzadzen. Jeszcze dwa slowa do wszystkich krytykow: monitor, ledwo widoczne glosniki i biurko nie jest czescia iKolekcji wiec prosze sobie darowac komentarze na ten temat :)

7 Comments

  1. Nie ma pudełek, wszyscy będą zadowoleni :D

  2. Tego iPoda shuffle 1G w opakowaniu to bardzo zazdroszczę

  3. Piękna kolekcja. Zazdroszczę iPodów – fajna kolorystyka ;)

  4. Super!!
    Póki co jedna z lepszych :)

  5. To chyba najciekawsza kolekcja głównie dlatego, że ma sporo sprzętów kupionych kolekcjonersko :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *