Navigate – Radio FM i pilot dla iPhone’a i iPoda touch

Griffin NavigateGriffin Technology wprowadza na rynek nowy produkt o nazwie Navigate. Jest to pilot oraz radio FM podłączane do złącza docka w iPodzie lub iPhonie. Sam pilot jest rozmiarów pudełka zapałek i oprócz przycisków do sterowania naszego urządzenia, posiada też mały wyświetlacz OLED. Na wyświetlaczu zobaczymy informację np o aktualnie odtwarzanym w iPodzie utworze lub informację RDS z radia FM.
Griffin zamierza wydać też aplikację iFM Radio Guide dla iPhone OS, w tym programie będziemy mogli sprawdzić jakie stacje radiowe nadają w naszej lokalizacji.
To interesujące urządzenie dostępne jest w cenie 59,99$ (około 200,00 zł).
Ja przyznam, że czekam już na zapowiedziane przy okazji SDK 3.0, urządzenia aktywnie współpracujące z złączem dock, czyli np na radio FM wyświetlające swoje menu na ekranie iPoda touch.

 • struś

  Ten produkt nie jest taki nowy na islandii jest w sklep od roku czasu.

 • iTocz2

  pfff też mi coś. Wielkosc pudełka zapałek to tak jak bym nosił 2 osobne urzadzenia.

 • Adrian

  Cene to chyba z kosmosu wzięli. Byle telefon za 100zł ma odbiornik radiowy a tutaj za niego jako dodatek wołają 2 razy więcej. Paranoja. Nawet patrząc na cene w dolarach nie można oprzeć się wrażeniu, że takie coś powinno kosztować do 30 $.

 • Marucins

  Przedstawię wam moje słuchaweczki.
  Sennheiser MM 50 iPhone (na allegro widziałem tylko za 160 PLN <- cena naprawdę dobra). Na rynku zachodnim ceny szlają koło 50 Euro

  Dzisiaj przypadkowo zauważyłem że słuchawka lewa gra ciszej (jest to usterka zauważona przeze mnie jak i innych znajomych – w słuchawkach dousznych tej oto firmy).

  Nie zostaje mi nic innego jak wywalić je i załatwić sobie nowe.

  + Świetny dźwięk
  + 3 rodzaje gumeczek dopasowujących do ucha

  – Kontrole mógłby być mniejszy (to gówienko z mikrofonem i przyciskiem)
  – Cholerna usterka (możliwe iż to błąd w wypuszczonej serii)