Nowa aplikacja na Apple TV black – iTunes Festival

Jeśli włączyliście dziś swoje Apple TV black i dokładnie się przyjrzeliście ikonom, to pewnie zauważyliście tam jedną zupełnie nową. To ikona dostępu do aplikacji iTunes Festival. iTunes Festival to wielkie muzyczne wydarzenie, które startuje 1 września w Londynie. Przez 30 wrześniowych wieczorów będzie można wziąć udział w koncertach 60 wykonawców. Jeśli nie będziecie w Londynie to za pomocą aplikacji na Apple TV będziecie mogli oglądać Festival na żywo, lub jeśli przegapicie jakiś występ, to wrócić do niego w terminie późniejszym. Wszystko wskazuje na to, że dostęp z terenu Polski będzie bezproblemowy. Jeśli nie macie Apple TV to iTunes Festival ma też aplikację na iOS.

Ehh kiedy wreszcie będzie AppStore dla Apple TV….

7 Comments

  1. Miło ze strony Apple’a, że posiadacze zjailbreakowanych ATV też mają do tego dostęp.

  2. Pracuję w drukarni gdzie robimy zamówienia dla jednego z wielkich operatorów komórkowych dzisaj dostaliśmy wielkie zlecenia na nowe broszurki z kartami nano sim :) u nas też są pakowane .

  3. Masz jakieś projekty?? Możesz anonimowo wysłać na ipod@ipod.info.pl

  4. Narazie mam tylko broszurkę o przejściu na nano sim card i nowym kontrakcie , nie wiem kiedy dojadą karty bo mają być pakowane , zrobili nawet dwie zmiany u nas na to czyli to coś wielkiego bo zatrudnili prawie 20 extra osób .

  5. Możesz podesłać broszurkę?

  6. Mam nadzieję że t się kiedyś zmieni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *