Nowa bardzo rozbudowana wersja iExplorer 3

Nie wiem czy kojarzycie program na OS X i Windows o nazwie iExplorer. Teraz wyszła jego trzecia wersja, która niestety teraz jest płatna około 130 zł (do 6 sierpnia jest promocja -10%) , to na szczęście jedyna wada, sam program ma teraz bardzo dużo nowych funkcji. Z aplikacji korzystam namiętnie i praktycznie na co dzień bo dzięki niej mogę kopiować całe paczki dokumentów ułożone w folderach do iPadowych aplikacji.

Trzecia wersja iExplorera oprócz tego, że daje nam dostęp do systemu pików w iUrządzeniach – w tych po Jailbreak do wszystkich folderów na Root – to jeszcze potrafi dużo więcej. Na przykład Potrafi analizować backup z iUrządzeń i wyciągać z niego informacje o ostatnich połączeniach, o wiadomościach, notatkach z urządzenia itp. Wszystkie te informacje możecie wyeksportować do plików tekstowych lub PDF. Potrafi też bardzo łatwo i prosto zgrać z naszego iPhone/iPada/iPoda touch zdjęcia, filmy czy też muzykę zsynchronizowaną z innym komputerem.

Dla mnie ten program to taki konieczny niezbędnik w Docku. Niestety wersja 3 jest jeszcze momentami niestabilna, ale pewnie najbliższe aktualizacje to poprawią. Jestem pewien, że pojawią się pytania czy to działa również bez Jailbreaka na urządzeniu – odpowiadam działa. Jedyne czego nie będziecie wtedy mieli do dostęp do plików systemowych.

11 Comments

 1. to juz nie lepszy iFile?

 2. Kiedys potrzebowalem podobnego programu i znalazlem za darmo a wazyl 10mb. Wydawaj pan kase dalej a cwaniaki beda zarabiac.

 3. przecież to zupełnie inny program do czego innego

 4. oops – wyglada mi z opisu ten program na taki sam jak iFile – a co z gruba ma ten iExplorer co nie ma iFile?

  Swoja droga – dzis sie pojawil Mountain Lion – wlasnie zakwalifikowalem sie do update :-]

 5. Ten program jest na maca, podpinasz iurządzenie i zarządzasz plikami z poziomu komputera, a iFile służy do zarządzania z poziomu iOs :)

 6. niesamowite to tak można, jeszcze przed prezentacją iphone miałeś coś takiego jak TC i SCP

 7. Ja używam iFunBox, dostęp do plików mam identyczny, muzykę mogę bez problemu pobrać z iUrządzonka, kopiowanie plików do aplikacji działa bez problemu. Instaluje aplikacje gdy urządzenie jest po JB. Do tego jest kompletnie za darmo ;)

 8. A można z iFunBox’a zmieniać ikonki programów?

 9. Macie problemy ze zrozumieniem? Do zarządzania folderami w iPhone. TC może i ma dostęp do katalogów, ale nie ma takich możliwości. iFile to coś innego.

 10. iFunBox może i zarządza folderami, ale to może więcej
  ” Na przykład Potrafi analizować backup z iUrządzeń i wyciągać z niego
  informacje o ostatnich połączeniach, o wiadomościach, notatkach z
  urządzenia itp. Wszystkie te informacje możecie wyeksportować do plików
  tekstowych lub PDF.”

  Jak mi kiedyś iPhone nie chciał przyjąć pliku z kontaktami to musiałem programikami do obsługi baz danych go potraktować i odpowiednie zapytanie SQL napisać. Tu nie masz tego problemu

 11. tinyurl.com/cyk9xz2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *