Nowe programy w AppStore muszą być zgodne z firmware 3.0

applebeta5Po wczorajszym wydaniu nowej wersji beta iPhone OS 3.0, Apple wysłało do developerów list informujący o konieczności zapewnienia kompatybilności aplikacji z nowym systemem. Nowe aplikacje nie będą przyjmowane do sklepu AppStore jeśli nie będą w pełni zgodne z firmware 3.0. Prawdopodobne jest też to, że aplikacje które nie są zgodne z iPhone OS 3.0 będą usuwane ze sklepu, a autorzy będą proszeni o dostosowanie ich do nowej wersji systemu.
Oznacza to nie chybnie, że wielkimi krokami zbliża się dzień wydania ostatecznej wersji iPhone OS 3.0. Będzie to miało miejsce prawdopodobnie 8 czerwca na konferencji WWDC 2009.

5 Comments

 1. Oznacza to nie chybnie, że wielkimi krokami zbliża się
  To chyba nie do końca po polsku.
  Hint: Oznacza to, że niechybnie zbliża się

 2. I teraz czy wszystkie zakupione aplikacje zostaną aktualizowane do 3.0.

  phosphide – twój nick, czyli nazwa własna powinien być napisany z wielkiej litery, nie sądzisz?

 3. 8 czerwca o której godzinie i jakiego czasu?

 4. Keryy:
  Pseudonimy, również internetowe, bywają zapisywane małymi literami, ten zwyczaj jest od dawna rozpowszechniony w prasie. Nie ma podstaw, żeby zabraniać ich stosowania, choć nie ma też powodu, żeby do tego zachęcać. Jeśli wybór takiego pseudonimu jest świadomym zabiegiem, a autor posługuje się nim konsekwentnie, należałoby go zaakceptować. Tak zapisywane pseudonimy również powinny pozostać nie zmienione na początku zdania.
  — Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski

  Dziękuję za uwagę.

 5. phosphide – :D Good job?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *