Nowy produkt: Etui Smart Case dla iPada

Trochę w cieniu WWDC w Apple Store pojawił się nowy produkt Etui Smart Case dla iPada 2G i 3G. Jak czytamy na stronach sklepu:
„Etui Smart Case chroni iPada zarówno z przodu jak i z tyłu. A jednocześnie pozwala zachować jego smukły kształt i lekką konstrukcję. Podobnie jak nakładkę Smart Cover, etui można łatwo przekształcić w podstawkę do czytania, pisania czy oglądania filmów. Do tego automatycznie budzi i usypia iPada przy otwieraniu i zamykaniu. Jest wykonane z poliuretanu i dostępne w sześciu żywych kolorach. Ponadto możesz wykonać na nim osobisty, bezpłatny laserowy grawerunek w sklepie Apple Online Store.”

Dostępne jest w kilku kolorach w tym jako Product RED, cena to 219 zł i jest w magazynie. Klikam zamawiam bo tego mi brakowało.

9 Comments

  1. AirPort też odświeżyli i jest w Apple Store takie dziwne coś: http://store.apple.com/us/product/D4141ZM/A?fnode=MTY1NDA0Mg

  2. @TomZak – no to już za free w SU powinno być ;-) [to dziwne „coś”] ;-)

  3. Wreszcie pełne etui, z którym iPad nie będzie wyglądał jak „Porsche z naklejonymi plastikowymi wlotami powietrza” :-)

  4. niezłe jaja, że Apple zrobiło swój futerał. Co z designem Johnny’ego?!

  5. Ale… Ja mam coś podobnego, tylko że nie od Apple od lutego… Też SmartCover z ochroną na tył. W komplecie był też rysik, ścierka do ekranu i 2 folie zabezpieczające. Ostatnio kreatywność Apple mnie dobija, najgorzej było przy wiadomościach pod połączeniem na dzisiejszym WWDC.

  6. Wole swoje Tucano, nie ma chyba lepszego etui, moim zdaniem oczywiście ;)
    http://static.qnm.it/www/fotogallery/600X549/54807/tucano-schermo-per-ipad-2.jpg

  7. i takie coś przydałoby się do pierwszego ipada, którego na razie nie zamierzam zmieniać na nowszego

  8. Czasami zadziwia mnie Apple. Skąd oni biorą pomysł na takie rzeczy. Wiem, że w dzisiejszym świecie, żeby zarobić trzeba się trochę wysilić, ale myślałem, że akurat Apple to nie dotyczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *